Власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк: «Жінок потрібно просто любити»

Напередодні 8 березня на сайті «ВСЕ» стартував проект «Відверто про жінок», у якому відомі та успішні чоловіки розповіли за що вони люблять прекрасну половину людства. Героєм першої публікації став відомий у Рівному бізнесмен Олег Червонюк, який переконаний, що жінок потрібно просто любити.

 

Олег Червонюк – відомий рівненський бізнесмен, який розвиває текстильну промисловість у Рівному, у такий складний для країни час. Власник цілісного майнового комплексу Рівненського льонокомбінату, голова спостережної ради ТОВ Т-Стиль»  забезпечує робочими місцями чимало рівнян. Адже при Рівненському льонокомбінаті працюють магазини одягу вітчизняного виробництва високої якості та за доступними цінами.

 

 

 

 

-  Ідеальна жінка. Хто вона?

Ідеальна жінка – це моя дружина, яка народила мені двох дітей. Впродовж 25 років  вона залишається для мене коханою та люблячою жінкою, берегинею сімейного вогнища. Головна її якість – це те що я її кохаю.

- Скільки Ви готові витратити на подарунок жінці?

- По-різному. 8-го березня я дарую переважно квіти. Якщо говорити в загальному про подарунки для своєї дружини, то я дарую від квітів до автомобілів. Подарунок – це не матеріальна цінність, а перш за все прояв уваги.

 - Яка найсексуальніша частина тіла у жінки?

- Я б не ділив жінку на частини. Адже жінка – це в першу чергу особистість.

- На що звертаєте увагу при першій зустрічі з жінкою?

 - Я завжди звертаю увагу на руки жінки, їх доглянутість та охайність.

- Блондинка чи брюнетка?

- І блондинки, і брюнетки, і руденькі – всі жінки привабливі. Я подорожую різними країнами світу, і у кожній є сексуальні та гарні жінки. Естетична краса буває різною.

- На які кроки доводилося йти, щоб завоювати жінку?

- Будь-який чоловік, який хоче завоювати жінку повинен перш за все бути чоловіком і не лише вміти захистити та оберігати сім’ю, а й вміти забезпечити своїх рідних всім необхідним.

- Чи вірите у кохання з першого погляду?

- Безумовно. Я одружений і хочу сказати що закохався у свою дружину з першого погляду.

- Бізнес-леді чи домогосподарка?

- Мені подобається, коли бізнес-леді може з легкістю перевтілитися у домогосподарку.

- Чи змогли б бути з жінкою, яка більш успішніша у фінансовому плані за Вас?

- Так. Це дуже цікаво і корисно. Не кожен чоловік зможе бути поруч з жінкою, яка більше заробляє. Це насправді непросто для чоловіка. Тому багато хто обирає кохану, яка б була домогосподаркою і це, на мою думку, намагання збільшити свої заслуги.

- Що хочете побажати рівнянкам у день 8 березня?

- Хочу побажати чоловіків, які б змогли задовільнити всі їх потреби.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.