Що читають успішні рівняни: Олександр Оверчук

На сайті "ВСЕ" триває проект "Що читають успішні рівняни", у якому ми запитуємо у рівнян, які книги вони читають, адже саме література формує нас, як особистостей. Героями наших публікацій є успішні бізнесмени, політики, керівники підприємств, громадські діячі, творчі особистості, викладачі та інші.

 

 

 

 Олександр Оверчук - директор ТЦ "Злата Плаза", член Наглядової ради Народного клубу "ВЕРЕС".

 

 

 

 

 

 

 

 

- Дані книги дали можливість підвищити ефективність роботи, планування робочого часу а відповідно і змінили погляд на речі які нас оточують. В час динамічного розвитку дуже важливо дивитися на речі під іншим кутом, бути креативним, проактивним та гнучким. Життєві історії таких інноваторів як Ілон Маск (власник автовиробника Тесла), Стів Джобс, Річарда Бренсон ще раз доводять, що будь-які перешкоди в досягненні мети знаходяться в наших головах. Бути вірним своїй меті, багато працювати, постійно самовдосконалюватися - основа для досягнення самих амбітних цілей. Саме такими принципами керуюся як в роботі так і в приватному житті. Читаю по 3 книги в квартал, в основному які рекомендують друзі, а також які рекомендують люди, що досягли найвищих вершин в своїх галузях. Найближчим часом планую зосередиться на літературі по маркетингу, адже в часи економічного спаду позиціонування бренду, клієнт орієнтованість та сервісна модель бізнесу виходять на перший план.

Ешлі Венс -"Ілон Маск.Tesla,SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє"

- У книзі "Ілон Маск. Тесла, SpaceX і дорога в майбутнє" автор  представляє незалежний і різносторонній погляд на життя і  досягнення найяскравішого підприємця Кремнієвої долини. Венс  провів більше 50 годин в бесідах з Маском і опитав близько 300 осіб,  щоб розповісти неймовірну історію заснування великих компаній  PayPal, Tesla Motors, SpaceX і SolarCity і дати портрет людини, яка  змінила обличчя сучасної промисловості та нажила цим цілу армію ворогів. Венс вважає, що Маск - одна з найдивовижніших персон в історії світового бізнесу - поєднує в собі кращі риси таких легендарних інноваторів і промисловців, як Томас Едісон, Генрі Форд, Говард Хьюз і Стів Джобс.

Джон Миллер - "Проактивное мишление"

 Ця книга - путівник по найважливішому аспекту сучасного бізнесу і суспільства в цілому - (особистої: ТОВ проактивности), недолік якої часто виливається в лавину взаємних звинувачень, невдоволення і прокрастинації. Вирішення цієї проблеми вимагає нового підходу. Ми більше не можемо питати "Хто винен?", "Чому вони не можуть нормально зробити свою роботу?" або "Навіщо нам чергова реорганізація?". Це некоректні запитання. Вони не тільки не вирішують проблему, але до того ж стимулюють негативне мислення і пригнічують командний дух. Замість цього варто задавати собі правильні питання: "Як я можу поліпшити ситуацію", "? Чим я можу допомогти", "Який внесок я можу зробити?" І діяти відповідно. В результаті проблеми починають вирішуватися, перешкоди усуваються, поліпшується якість обслуговування, посилюється командний дух і сприйнятливість до змін. Для кого ця книга?Для всіх, хто хоче ходити на роботу із задоволенням. ,

 

Моран, Ленингтон - "12 Недель в году"

 Багато з нас чітко знають, чого хочуть. Це відбивається в наших  планах - як особистих, так і планах компаній. Проблема найчастіше  полягає не в плануванні, а у виконанні запланованого. Для  зменшення розриву між тим, що ми хотіли б робити, і тим, що ми  робимо, автори пропонують свою концепцію «року, що складається з  12 тижнів». Люди і компанії мислять в рамках календарного року.  Новий рік - важлива психологічна позначка, від якої ми звикли  відштовхуватися, ставлячи собі нові цілі. Але 12 місяців - не  найефективніший горизонт планування: нам здається, що попереду  багато часу, і в результаті ми відкладаємо дії на потім. Зберегти мотивацію і діяти рішучіше можна, мислячи в рамках 12-тижневого циклу планування. Ця система перевірена спортсменами світового рівня і багатьма компаніями. Вона допоможе тим, хто хоче бути ефективним у всьому, що робить.

Грег Мортенсон - "Три чашки чая".

 «Три чашки чаю» - це вражаюча історія про те, як звичайна людина,  не володіючи нічим, крім рішучості, здатний самотужки змінити світ.  Грег Мортенсон підробляв медбратом, ночував у машині, а своє  нечисленне майно тримав у камері схову. На згадку про загиблу  сестрі він вирішив підкорити найскладнішу гору К2. Ця спроба мало  не коштувала йому життя, якби не допомога місцевих жителів. Кілька  днів, проведених у відрізаному від цивілізації пакистанському селі,  потрясли Грега настільки, що він вирішив зібрати необхідну суму і  повернутися до Пакистану, щоб побудувати школу для сільських  дітей. Сьогодні Мортенсон керує однією з найуспішніших благодійних  організацій в світі, він побудував 145 шкіл і кілька десятків і жіночих  медичних центрів в найбідніших селах  Пакистану і Афганістану.  Книга була видана в 48 країнах і в кожній з них стала бестселером.  Самого Грега Мортенсона двічі номінували на Нобелівську премію миру.

Перріш - "Футболки і костюми. Поради для креативного бізнесу"

 В цій книзі в одинадцяти розділах простою зрозумілою мовою, з  додаванням наглядних іллюстрацій продемонстровано, які переваги  набуває бізнес, який в своїй основі застосовує креативні рішення, які  стають результатом співпраці бізнесу та творчості. І це однаково  результативно і для старт-апів, і для бізнесу, що вже відбувся.

 Читач знайомиться з механізмами застосування креативних підходів  у веденні бізнесу і дізнається про набуті переваги у маркетингу, у  конкурентній боротьбі, у процессах створення товарів і послуг.

 

 

 

 

Принцип, яким керується по життю Олександр Оверчук:

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Що читають успішні рівняни: Сергій Гемберг

Що читають успішні рівняни: Олег Хомич

Що читають успішні рівняни: Марія Рудомська

Що читають успішні рівняни: Анна Радько

Що читають успішні рівняни: Володимир Гребьонкін

Коментарі

Хай з татом повіддають кредити і борги ,тоді напишите про успіх , вся злата плаза на "хрестик" побудована.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.