Притула пообіцяв підкорити Нью-Йорк і повернутися у Здолбунів

Нещодавно "Вар'яти" вирушили у тур районними центрами Рівненщини. Цими вихідними у Здолбунові відбулося два концерти поспіль улюблених коміків.

 

 

Під час концерту лунало багато смішних жартів, які неможливо переказати. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому якщо Ви ще ні разу не були на концерті "вар'ятів", неодмінно завітайте. Багато позитиву Вам гарантовано.

В програмі шоу традиційні, як для формату stand-up comedy, монологи, мініатюри, гітарні номери, так і пошук власних «родзинок»: відео замальовки, «картинні галереї» і т.д.

Під спільну назву об’єднались представники різноманітних гумористичних проектів зі Львова, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська та Рівного.

З травня 2010 року управління проектом здійснює Сергій Притула (екс-резидент Comedy Club UA, ведучий багатьох програм на Новому каналі, засновник скетч-шоу «Файна Юкрайна» ). Попри управлінські функції Сергій Притула повернувся до роботи на сцені у звичному амплуа виконавця монологів.

«Вар’яти» – шоу позбавлене матюків та російської мови.

Колектив «Вар’яти Шоу» можна з впевненістю назвати справжніми улюбленцями публіки, оскільки хвилю сміху миттєво викликає кожна репліка, жарт та навіть жест талановитих артистів, які не лише жартують, а ще грають та співають. «Вар’яти Шоу» існують вже п’ять років, і за цей час вони дійсно довели усім, що гумор українською мовою має найвищий ґатунок.

Тур містами Рівненщини організовувала івент-агенція "Мегаподія".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.