Лідер команди "Дизель-шоу": "Зберемо вершки, покладемо зверху вишеньку і привеземо це у Рівне"

Вже сьогодні у Рівному відбудеться концерт «Дизель-шоу», на якому рівняни отримають, без сумніву, багато позитиву та справді  хорошого гумору. Лідер проекту Єгор Крутоголов у ексклюзивному інтерв’ю для сайту «ВСЕ» розповів про натхнення, як пишуться жарти та що готують артисти для рівнян.
 

 

У «Дизель-шоу» вас чекають найяскравіші комедійні номери від Євгена Сморигіна, Олега Іваниці, Віталія Гончарова, Вікторії Булітко, Яни Глущенко, Марини Поплавською, яких давно знають і люблять справжні цінителі хорошого гумору. Жарти на найактуальніші теми, численні сценки в стилі СТЕМу, музичні номери і навіть розіграші глядачів в залі - все це «Дизель-шоу»!

- Як виникла ідея створити «Дизель-шоу»?

- Йду я якось вулицею… Бачу самотній ліхтар, темну вулицю і тут блискавка, саме в цей момент я вирішив створити комедійний проект ( авт. жартома відповідає Єгор). Щоб створити яскраве шоу, потрібна правильна команда. Кожен раз, коли я брав участь у чужих шоу, мав претензії та ситуації, на які не міг вплинути. Тому я вирішив об’єднати акторів і створити власне шоу і заявити про нього на всю Україну.

- За яким принципом обирали учасників команди? Чому саме такий склад?

- Дуже популярна думка, що у шоу-бізнес потрапляють через ліжко, це спрацювало тільки в деяких випадках (авт. жартує Єгор). Дружнє ставлення у колективі, професіоналізм і талант – ось за якими принципами ми обирали учасників. Я вважаю, що артисти «Дизель-шоу» -  number 1.

-  Ви - одна з небагатьох команд, у складі якої є дівчата. Як Ви вважаєте, чому учасниками гумористичних команд в основному є чоловіки? Дівчата мають менше почуття гумору?

- В минулих проектах ми поділяли думку, що жінки та дівчата не вміють жартувати, але потім знайшли таких дівчат, які мають хороше почуття гумору. Головна проблема дівчат у тому, що вони вважають, що жартувати і бути смішною - це означає не бути красивою та привабливою. Ті дівчата, які не бояться бути некрасивими, тому що знають собі ціну, з нами.

-  Де черпаєте натхнення? Як пишете жарти?

- Спочатку ми придумуємо ідеї на номери, в нас є певні правила і концепція, тематика. Далі колективно пишемо діалоги та жарти. Фінал – це монтажна версія. Часто можемо кардинально змінити номери, додати інші штрихи.

-  Фактично кожен учасник гурту приймає участь у телевізійних зйомках. В чому секрет Вашого успіху?

- Є відчуття, що хтось зверху смикає за ниточки, зв’язує їх у вузлики. Так повинно було статися і вийшов унікальний сплав акторських та авторських талантів, вони впливають один на одного. Люди в усіх містах, які ми відвідуємо, дарують посмішки та свій гарний настрій.

- На кого із коміків рівняєтеся? Чиї жарти Вам найсмішніші?

- Мій улюблений комік Робер Уільямс - талановитий актор, який вмів грати і драму, і комедію. Він був цікавою та глибокою людиною.

- Що готуєте ексклюзивного на концерті?

- Ми зібрали багато цікавих номерів, які подобаються глядачам. Це буде яскравий концерт, образно кажучи, ми зберемо всі вершки, покладемо зверху вишеньку і привеземо це у Рівне.

-  Як би Ви коротко охарактеризували гумор «Дизель-шоу»?

- Життєвий та актуальний.

-  Які траплялися смішні та курйозні випадки під час концертів, зйомок?

- Під час кожного концерту відбуваються якісь курйози. Під час підготовки, перед будь-яким виступом багато нюансів. І завжди виникає питання :"Чому я цим займаюсь? Навіщо мені це потрібно? Невже не простіше було бути директором продуктивного магазину?" Тільки тоді, коли отримую емоцію від залу, розумію, що в мене найкраща робота в світі, стільки людей дивилися на мене і сміялися. Після концерту розумієш, що життя прекрасне. Телебачення – великий важіль впливу на суспільну думку, донесення важливих ідей. Іноді стає дуже не по собі, коли ти розумієш, як цим користуються рекламісти та політики, деякі гумористи. З другого боку, часто виходить зробити щось позитивне, що допомагає налаштувати людей на добрі справи, подарувати хороший настрій,

- З чим або з ким у Вас асоціюється Рівне та Рівненська область? 

- Як не дивно, Рівне асоціюється з донецькими хлопцями, які одного разу прийшли до нас на концерт і заважали виступати. Після концерту я до них підійшов і запитав, чому вони заважають, вони відповіли: «Ми твої фанати, а ти нас не помічаєш. Ми з Донецька, в нас тут «все ровно»", я їм відповів, що в Рівному у вас красота. Така неоднозначна ситуація. В мене є друг, який родом із Миколаєва, зараз живе у місті Рівне.

- Що  побажали б молодим комікам, які прагнуть стати Вашими конкурентами?

- Конкуренція – двигун прогресу. Мені подобаються змагання. Я бажаю бути чесним із глядачем. Раджу нікого не слухати, хто намагається перешкодити руху до вашої мрії, навіть якщо це близькі люди. Займайтеся тим, що вам подобається, щоб  в кінці життя не шкодувати про те, що себе не реалізували. Тому вірте у себе, після кожної невдачі вставайте і йдіть знову. Простий шлях – не завжди правильний, хай краще буде складніше, але справа приноситиме задоволення.

 

РЕПОРТАЖ ІЗ "ДИЗЕЛЬ-ШОУ" ЧИТАЙТЕ ЗАВТРА НА САЙТІ "ВСЕ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.