"Дизель-шоу" подарували рівнянам море позитивних емоцій!

 

Вчора ввечері, 25 березня, у рівненському МПК "Текстильник" з успіхом пройшов концерт весняного туру "Дизель-шоу". Рівне стало першим містом, до якого зі своїми найкращими номерами завітали артисти "Дизель-шоу". Глядачі побачили не лише найкращі номери «ДИЗЕЛЬ ШОУ», а й абсолютно нові мегавеселі прем’єри. 

Протягом двох годин своїм блискучим почуттям гумору рівнян, що завітали на концерт, розважали та дивували найкращі актори й улюблені КВК-шники: Єгор Крутоголов («Банда Дизель»), Євгеній Сморигін («ЧП» Мінськ), Марина Поплавська («Девчонки из Житомира»), Олександр Бережок («Банда Дизель»), Євгеній Гашенко («Банда Дизель»), Олег Іваниця (зірка серіалу «Жіночий лікар»), Яна Глущенко (зірка серіалів «Це любов», «Карасі», «Гречанка») і Вікторія Булитко (зірка серіалів «Байки Мітяя», «Три сестри», «Гречанка»).

Концертна програма «ДИЗЕЛЬ-ШОУ» зіткана із забавних ситуацій, справжніх людських стосунків, реальних життєвих історій, веселих і таких в яких ми впізнаємо самих себе.

Кожен номер глядачі зустрічали бурхливми оплесками та супроводжували веселим сміхом. Найбільше глядачам сподобалися виступи: "Український турст на відпочинку в Тайланді" та "Урок англійської у одного з чиновників". Також одними з найяскравіших були музично-юмористичні виступи артистів, Євген Смаригін і Вікторія Булитко грали на гітарі й співали сатиричні життєві пісні.

Також серед всіх бажаючих глядачів артисти "Дизель-шоу" провели конкурс. Учасники конкурсу по черзі мали повторювати скоромовку за Євгеном Смаригіним. Переможці, яких було декілька, отримали цінні призи. 

Не зважаючи на холодну, не весняну, погоду на вулиці, в залі панувала тепла,весела та дружня атмосфера. Артисти подарували рівнянм море позитивних емоцій та справжній весняний настрій.

Після останнього виступу артисти попрощалися з рівнянами та пішли за сцену. Але всі бажаючі глядачі змогли залишитися та сфотографуватися з улюбленими артистами. Ми також не стали винятком і зробили фото з хлопцями "Дизель-шоу".

Дякуємо всім артистам "Дизель-шоу" за океан позитивних емоцій та чекаємо їх знову у Рівному!

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.