Що читають успішні рівняни: Олег Карпяк

На сайті "ВСЕ" триває проект "Що читають успішні рівняни", у якому ми запитуємо у рівнян, які книги вони читають, адже саме література формує нас, як особистостей. Героями наших публікацій є успішні бізнесмени, політики, керівники підприємств, громадські діячі, творчі особистості, викладачі та інші.

 

 

Олег Карпяк - депутат Рівненської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

451 ° за Фаренгейтом» Рей Бредбері

 Роман, який приніс письменникові світову популярність. 451 ° за  Фаренгейтом - температура, при якій загоряється і горить папір.  Філософська антиутопія Рея Бредбері малює безпросвітну картину  розвитку постіндустріального суспільства; це світ майбутнього, в  якому всі письмові видання безжально знищуються спеціальним  загоном пожежних, а зберігання книг переслідується за законом,  каральна психіатрія рішуче розбирається з рідкісними інакодумцями,  а на полювання за невиправними дисидентами виходить електричний  пес ...

 

 

 

«Хроніка капітана Блада» Рафаель Сабатіні 

 «Хроніка капітана Блада» - це чудове продовження пригодницького  історичного роману «Одіссея капітана Блада», в якому  розповідається про «розквіт» піратства на Карибському морі в другій  половині XVII століття.

 Після довгих подорожей Блад, відважний пірат-джентльмен, капітан  корабля вільних морських розбійників, який бився за справедливість  на просторах Карибського моря, шукач пригод, який не знає, що таке  боягузтво, повернувся до своєї професії лікаря. Але його тихе  існування тривало недовго. Нічний візит до пораненого заколотники  несподівано став початком нових пригод.

 

 

"Моя боротьба" Адольф Гітлер

 «Моя боротьба» поєднує елементи  автобіографії з викладенням ідей націонал-соціалізму. Книга  відображає ідеї, реалізацією яких стала Друга світова війна. Гітлер  використовував основні тези популярної в той час ідеології  «єврейської загрози» про монопольне захоплення світової влади  євреями. Наприклад, у книзі стверджується, що міжнародна мова  есперанто може стати частиною єврейської змови. Також з книги  можна дізнатися подробиці дитинства Гітлера і те, як сформувалися  його політичні погляди.

 

 

 

 

Джон Роналд Руел Толкін «Володар Перснів»

 Епічний роман у жанрі «фентезі», написаний філологом та  професором Оксфордського університету Дж. Р. Р. Толкіном. Оповідь  почалася як продовження до попередньої роботи Толкіна, «Гобіт»,  але згодом розвинулась у набагато більшу історію. Її було написано  поетапно між 1937 та 1949 роками, істотну частину —  протягом Другої світової війни. Роман є другим у світі бестселером,  кількість проданих примірників якого перевищила 150 млн. Книга  також входить у Рейтинг 100 найкращих книг усіх часів.

 «Володаря Перстенів» не можна описати кількома словами. Твір має  в собі щось від героїчної романтики і класичної наукової фантастики.  Комічна й домашня, то епічна, а подекуди навіть страхітлива оповідь  переходить через нескінченні зміни сцен і характерів у цьому  фантастичному світі, кожен елемент якого виглядає цілком реалістично. Толкін створив нову міфологію вигаданого світу – світу із власним часом і простором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Що читають успішні рівняни: Сергій Гемберг

Що читають успішні рівняни: Олег Хомич

Що читають успішні рівняни: Марія Рудомська

Що читають успішні рівняни: Анна Радько

Що читають успішні рівняни: Володимир Гребьонкін

Що читають успішні рівняни: Олександр Оверчук

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.