Що читають успішні рівняни: Олександр Ляшук

На сайті "ВСЕ" триває проект "Що читають успішні рівняни", у якому ми запитуємо у рівнян, які книги вони читають, адже саме література формує нас, як особистостей. Героями наших публікацій є успішні бізнесмени, політики, керівники підприємств, громадські діячі, творчі особистості, викладачі та інші.

 

 

Олександр ЛЯШУК - голова Рівненського регіонального відділення Асоціації фахівців з нерухомості України, директор агентства нерухомості «Цитадель» 

- Як би мало не лишалося вільного часу поза щільним робочим графіком, все ж таки, стараюсь знаходити час для читання.  І саме для читання , так би мовити, «живої» книги,  де можна відчути сторінку на дотик , прислухатись до її шелесту та вловити запах книги, особливо якщо вона нова… Загалом, віддаю перевагу літературі, яка безперечно буде корисним та пізнавальним матеріалом у сфері моєї діяльності. Та разом з тим, знаходжу час і для читання художніх творів, які розвивають світогляд та збагачують внутрішній світ приємними емоціями, - розповідає Олександр Ляшук.

«Эффективний руководитель», Питер Друкер

 Автор наголошує на тому, що для того щоб стати керівником,  замало бути розумним і багато працювати. Від людини на цій  посаді залежить життєдіяльність компанії, а також доля всіх  співробітників. Ефективність керівника — не талант. Скоріше,  це звід методик, яким можна навчитися. Зазвичай, у подібних  книгах розповідається, як управляти людьми. А Пітер Друкер  пояснює, як управляти собою. Він презентує правила, яких  необхідно дотримуватися, щоб стати ефективним керівником.

 

 

 

 

 

 

«Психология лидера»  Антонио Менегетти

 Лідер - рушійна сила будь-якого соціального контексту .  Автор розкриває причини того, чому одні люди перемагають,  а інші програють. Яка логіка ведення справ? Які шляхи  ведуть до успіху в справах, в бізнесі?

 Книга «Психологія лідера» здатна допомогти кожному  зрозуміти особливості власного психологічного поведінки в  економічній сфері. Отже, увага даної книги зосереджено на  індивідуально-психологічних особливостях нашого ставлення  до грошей, багатства, самотворення.

 За допомогою цієї книги можна вловити звитяжну нитку  власної ситуації, зрозуміти, де вона була обірвана і як знову  взяти її в руки.

«Как мыслят преуспевающие люди», Джон Максвелл

В цій книзі автор наголошує на тому, що успішні люди не обов’язково розумніші за інших, вони просто знають, як мислити інакше. Гуру в сфері лідерства Максвелл висвітлює ключові підходи до інноваційного та дисциплінованого розумового процесу.

 

 

 

 

 

Теорія нотаріального процесу - Фурса С.Я.

 Головний напрям даного науково-практичного посібника —  формування теорії нотаріального процесу, його принципів та  властивих йому нотаріальних процесуальних відносин.  Розкрито питання суб’єктів нотаріального процесу,  нотаріального процесуального представництва, видів  нотаріальних проваджень, стадій нотаріального процесу та  процедури вчинення окремих нотаріальних дій. Значна увага  приділена формуванню понятійного апарату даної галузі знань  правової науки, зокрема інституту доказів та доказування,  нотаріального акту та його правової природи.

 

 

 

 

 

Инвестирование в недвижимость Эндрю Мак-Лин и Гари В.Элдред

В цій книзі відомі американські спеціалісти по роботі з нерухомістю розповідають  як заробляти гроші на всіх операціях з нерухомістю. Також чітко описано, що слід обговорювати під час договору,як мінімалізувати свої витрати і правильно модифікувати нерухомість, щоб вилучити з неї максимальний дохід.

 

 

 

 

В. Шекспір, «Макбет»

 Макбе́т — п'єса, одна з найвідоміших трагедій Вільяма Шекспіра.  П'єса, віддалено заснована на історії реального шотландського  короля Макбета, часто представляється архетиповою історією про  небезпеку надмірного жадання влади і зради друзям.

 

 

 

 

 

Століття Якова, Володимир Лис

 Роман - своєрідний епос-біографія одного поліського  українця, який за свій столітній вік пережив п'ять держав:  Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину,  сталінський СССР. Доживши до держави Україна, він  опинився перед лицем і родинної, і національної драми, яка  була запрограмована катастрофами XX століття.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Що читають успішні рівняни: Сергій Гемберг

Що читають успішні рівняни: Олег Хомич

Що читають успішні рівняни: Марія Рудомська

Що читають успішні рівняни: Анна Радько

Що читають успішні рівняни: Володимир Гребьонкін

Що читають успішні рівняни: Олександр Оверчук

Що читають успішні рівняни: Олег Карпяк

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.