Відомі хіп-хопери "Стольний град" їдуть у Рівне. ІНТЕРВ'Ю

У неділю, 22 травня на стадіоні «Мототрек» виступатиме ТО «Стольний Град». Популярні виконавці - Ярмак, Тоф, Гіга та БРДК об’єдналися, щоб популяризувати хіп-хоп в Україні, а нещодавно вже випустили свій другий альбом «Пока районы не спят». Про що мріють відомі хіп-хопери, чи виступають на сході і чи мають власних кумирів, - читайте у ексклюзивному інтерв’ю для сайту «ВСЕ».

 

 

- Як ви об’єдналися у «Стольний град»? Чому обрали саме таку назву, хто був ініціатором?

Ярмак: Це було кілька років тому, ми з хлопцями і з групи БРДК вирішили об'єднатися і робити музику разом, пізніше підтягнувся Тоф і ось нещодавно - Гіга. Назву сиділи «крутили», вирішили назватися «Стольний Град». Звучить потужно!

ТО «Стольний град» є відкритим для нових творчих експериментів? Чи можливе приєднання нових учасників у ваш колектив?

Тоф: Все можливо. Наше завдання розвивати хіп - ​​хоп в Україні, об'єднувати всі його напрямки. Наш склад може поповнитися не тільки ще одним виконавцем, а й бі-бой або райтером .

- Використовуєте тексти сторонніх авторів?

Гіга:  Ніколи! Використовувати чужі тексти ганебно в нашому музичному напрямку. 

- Звідки берете ідеї для текстів, кліпів?

Ярмак: Життя надихає!

- У вашій творчості є досить активна громадська позиція, чи ви підтримуєте бійців на сході, чи були плануєте виступи на сході?

Гіга: Підтримуємо, звичайно. Нещодавно повернулися з міста Артемівська, де давали безкоштовний концерт для бійців і жителів міста.

-Про що ви мрієте у професійному плані?

Тоф: Мрію коли-небудь спробувати своїсили на заході. Я коли дивлюся ті премії, масштаби заходів які проходять у них, мені іноді здається, що живу в минулому!

- Ви є кумирами для багатьох молодих людей, часто проводите фан-зустрічі?

Ярмак: Я взагалі вважаю це найважливішим, на таких зустрічах я завжди намагаюся поділитися своїм життєвим досвідом і надихнути молоде покоління!

-Чи маєте ви кумирів у хіп-хопі та репі? На кого рівняєтесь, з кого берете приклад?

ЯрмакКумирів немає, але є люди які викликають повагу і у яких є чому повчитися. У СНД, наприклад - Баста, в США - Eminem і Dr.Dre. На заході взагалі купа персонажів ким можна надихнутися!

Отож, 22 травня, на стадіоні «Мототрек» «Стольний град» чекатиме на своїх шанувальників! Концерт розпочнеться о 18 годині. Квитки можнапридбатиу міському будинку культури, магазинах MUZZON, щознаходяться в ТРЦ «Злата Плаза» та біля Центрального автовокзалу, а також на сайті kasa.in.ua.

Також, у день концерту 100 щасливчиків зможуть потрапити і на фан-зустріч з улюбленими виконавцями. Умови та деталі відбору – у соцмережіВКонтакті (https://vk.com/sg_rivne).

Організовує концерт івент-агенція«Мегаподія».

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.