Самостійний переказ коштів з карти на карту в системі онлайн

переказ коштів

Користування онлайн послугами в мережі Інтернет стає все більше популярним та доступним серед великою кількістю споживачів. Так, наприклад, на разі, стає досить зручним способом самостійного переказу коштів онлайн з картки на картку. Таку операцію можна здійснити будь де, навіть вдома, що дає можливість зекономити свій час. Сайтів, на яких можна здійснити операцію по переказів коштів з картки на картку існує доволі багато, однак, щоб вберегтися від зайвих негараздів та натрапити не на ту фінансову установу, котру обрали, слід все ж таки ретельно поставитись до вибору сайту компанії, де можна було б здійснити дану операцію.

На сьогодні, безліч громадян намагаються здійснити переказ коштів з картки на карту самостійно в системі онлайн через сайт ДіамантБанк, що тут http://diamantbank.ua/pages/perekaz-z-kartky-na-kartku.html, котрий надає дану послугу. Така послуга є новою, і не лише в даному банку, а й взагалі серед інших фінансових установ, котрі дають можливість в мережі онлайн самостійно споживачу здійснити потрібний переказ. Такий новий та зручний спосіб дає можливість без візиту до банківської установи здійснити переказ коштів, погасити заборгованість, поповнити рахунок платіжної карти, а також зробити грошовий переказ будь-кому, хто має банківську картку.

Для того, щоб виконати та здійснити необхідний переказ коштів з картки на картку, потрібно лише мати доступ до мережі Інтернет. В вказаній формі, що на сайті https://www.moneyto.cards/ua/send.php необхідно заповнити всі поля достовірною та точною інформацією. Потрібно знати номер картки відправника, термін закінчення строку дії банківської картки, суму переказу, контактний номер телефону, а також номер банківської картки одержувача. Після заповнення всіх полів, потрібно натиснути на «Виконати переказ» та вся операція буде здійснена. Всього декілька хвилин і ваш переказ з картки на картку буде виконаний.

Переказ можливий лише для карток українських банків, в національній валюті. Слід дотримуватись відповідних лімітів, щодо переказу. Максимальну суму переказу коштів з картки на картку самостійно, яку можна здійснити однією операцією, з врахуванням комісії – 20 000 грн. А максимальна кількість операцій, яку можна здійснити на протязі дня – не більше 25. Картки можуть бути від різних банків України. Переказ коштів з картки на картку, тепер можна здійснити самостійно, з безлічами переваг, швидко та зручно.