Послуга консьєрж сервіс від Укрсиббанку

укрсиббанк

Вміння розпоряджатися власними фінансовими ресурсами повинно бути у кожної людини, особливо, коли це стосується конкретної ситуації, яку зазвичай неможливо передбачити. В такому випадку, власники коштів звертаються за допомогою в різні фінансові установи, щоб ті змогли надати відповідну фінансову допомогу. Більшості людей, котрі мають на своєму рахунку чималу суму заощаджень, накопичують свої кошти на відповідних банківських картках. Однак, слід пам’ятати про те, що першою і необхідною умовою при такому вирішенні, є вибір банківської фінансової установи, які пропонують безліч своїх послуг, які можуть відрізнятися один від одного.

Це що стосується більшості громадян, які зберігають свої кошти на відповідних рахунках і можуть користуватися ними в необхідний момент часу. Для власників золотих карток, для VIP-клієнтів, Укрсиббанк пропонує відкрити послугу консьєрж сервіс. Така картка дає можливість розраховуватись в різних цілях, подорожах, а також у різних послугах, оскільки, за допомогою неї можна забронювати готель, автомобіль, забронювати столик в ресторані, замовити таксі тощо. Для оформлення даної картки, необхідно бути VIP клієнтом Укрсиббанку, та отримати необхідну інформацію, щодо цього безпосередньо у самому банку, або ж завітавши на інтернет сторінку що тут https://my.ukrsibbank.com/ua/personal/cards/ladys_concierge/. Користування даною карткою від Укрсиббанку, клієнтові надаються безліч переваг, здійснюються знижки при розрахунку карткою, а також інші спеціальні привілеї.

Служба консьєрж сервіс, що надає Укрсиббанк може здійснити переклад документів на іноземну мову, а також надати всю необхідну інформацію щодо поїздки в ту чи іншу країну. Така послуга досить зручна, оскільки при необхідності отримати термінову інформацію, у відділеннях Укрсиббанку, консультанти допоможуть вам в цьому.