Рівняни протестували проти міліцейського свавілля

У Рівному під стінами обласного МВС відбулася акція на підтримку жителів Врадіївки та проти міліцейського свавілля. Ініціаторами акції виступили громадські діячі Рівного.

Нагадаємо, 26 червня о 12-й годині ночі у райцентрі Врадіївка (Миколаївська область) два офіцери місцевого райвідділу МВС – лейтенант Дмитро Поліщук та капітан Євген Дрижак – затягнули в таксі 29-річну жінку Ірину Крашкову, яка поверталася з дискотеки, вивезли в лісосмугу, зґвалтували, по-звірячому побили і залишили без свідомості.

Див. також Громадські діячі Рівного поспілкувалися із міліцейськими стінами

Коментарі

Слава Богу, що такі випадки як трапивсь у Врадіїці минають нашу область, але те що органах міліції існують побори, відкати на гору це однозначно, про це розповідають в приватних розмовах самі співробітники міліції. Не факт що і наша міліція не приторговує наркотою чи вчиняє ще якісь проти правні дії, просто ведуть себе більш стриманіше. Вся система правоохоронних органів прогнила з голови до самих кінцівок і те що Очільник МВС України не подає у відставку це ще раз підтверджує!

Тільки не байдужисть НАС , тіх кого називають," населенням", може дати відсіч злочинним діям окремих міліціонерів. Їх здирництру, їх кришуванню злодіїв, їх скриттю злочинів! В Рівному все ж таки є НЕБАЙДУЖІ !

Згадайте випадок як син Герасимчука збив ровериста і Герасимчук будучи начальником ГАЇ області закрив цю справу. Згадайте як потім цей самий синок зробив аварію де загинула людина і цей Герасимчук що виступає на мітингу відмазав свого синочка а зробив виним хлопця що загинув. Дореічі допомагала йому в цьому доника Герасимчука і сестра сина що скоїв два важких ДТП. Ітакий "ГЕРОЙ" пікетує теперішню міліцію. Хай розказує свої басні для Свєти.

В чому тільки не звинувачували Герасимчука, керівництво Рівненськоїь міліції, сам міністр МВС, як тільки не перевіряли , отримали "0"! Судячи з помилок, оборотів, вислолвів ви "читачу" теж з міліції, ну і ну!

До чого тут міліція? По вині Герасимчукового синочка одна людина інвалід а молодий хлопчина забитий по дорозі з села Козин, а цей горе колишній міліціонер разом зі своєю коханкою стоїть і повчає як слід керувати.

БРЕХЛІВІСЬ ВАША шОКУЄ! І тема обговорення не цікавить, ви за грязюку. Правильно відволікати від проблем в міліції так і треба.4K

Мало часу, але навела справки і переконалася, що ви "читач" дійсно тролите, даби відволікти гомадськість від проблем в обговоренні. Ось перша інформація вашої брехні - Герасимчук немає дружини, вона померла 1997 році, залишивши йому двох дітей, зі Светланою він вже живе давно, навідь не 5 років, як у нас говорять громодянським браком.(багато жінок це дратує,особливо тих кому трохи не везе в житті), це ваша перша брехня. Далі, виявляється, не його син "збив", а в його СТОЯЧУ машину дійсно врізався велосипидист, ні хто не постраждав, це ваша брехня №2. Хлопець (зараз повнолітній) не який НЕ ІНВАЛІД - це брехня №3 (між іншим це елементарно, навести довідки). Далі ще не вияснила але і цього достатньо. Затрачивши час доводжу, що на цьому сайті чомусь багато провакаційних коментів. Ціль їх одна - любою ціною відволікати суспільство від наявних проблем в місті, області, а не заради когось виправдовувати.

Судячи з обізнаності попереднього коментаря відразу зрозуміло що це Громадянська дружина Герасимчука Свєтлана. В моєму коментарі мова йдеця про те що Герасимчук будучи керівником міліції зробив так як виходить з Ваших слів "не його син "збив", а в його СТОЯЧУ машину дійсно врізався велосипидист," а той факт що з вини того самого синочка загинув молодий хлопець Ви мабуть дослідити і перекрутити незмогли. НАВІЩО ВИ ПОКРИВАЄТЕ СВОГО ВБИВЦЮ І ДУРИТЕ ЛЮДЕЙ?

Продовжуєте брехати, цілком зрозуміло! Я не Світлана! Це ваша чергова брехня! Хоча вже не пишите любовниця...не пишите про інваліда...і по одне "страшне" ДТП теж не пишите. Ту вашу брехливу інформацію вже спростувала, бо по вашому "обізнанність", по моєму наведення справок, вивчення питання, щоб не збрехати. Вам легше збрехали і все, а я ще до кінця не вияснила. Почекайте і це виясню! Не шоб когось виправдовувати, правди заради.
P.S. Виясню опублікую. Діти не відповідають за батьків. Батьки за повнолітних дітей. Це принцип. Але чекайте, інформацію всерівно опублікую.

не пишите -так і не можете позбавитись від цього виразу,який Вас "палить"? Україномовна людина написала б-не пишіть....:)))))))))))Xra2Y

Цей дзвін-Анна Радько,помазаниця власника сайту- Хахльова. Для цих людей "мораль"-це те що можна продати.

Ну от і маю всю інформацію, але перше - вибачте за помилку, щось глюкнуло. А бачите вже і традиційний троль "гость" підключився. Як і "читач" ні слова про події у Врадіївці...їм не можна засуджувати дії міліціонерів, вони від влади тролять. Вгадують хто ж пише...для них це головне. Але до інформації яку обіцяла. Вияснити, що "читач" бреше, вірніше обливає багнюкою учасникив акції "Проти міліцейського свавілля" видалося не так важко. Затримка в часі тільки за того, що ДТП яке трапилося під містом Рівне, розслідувала Хмельницька прокуратура, а експертизи проводились у Львові. Згідно висновків експертизи та прокуратури син Герасимчука знаходився в авто яке потрапило в аварію.Він отримав, як і ще один пасажир, отримали тілесні ушкодження, водій на жаль загинув. Це ще раз підтвержує, що ви "читач" просто брешите! А ціль ваша відволікти нас всіх від тих проблем які є в нашій міліції. Це у вас немає моралі, це ви замилюєте, невелюєте дії міліціонерів. І не дай Бог, щоб згвалтували та хотіли вбити вашу близьку родичку.

Як паплюжитимеш тих півсотні людей ,які щойно пікетували облдержадміністрацію в підтримку врадіївчан?

Не гавкайте один на одного, патріоти срані! А те, що Герасимчук пікетує УВС, насправді смішно. Ціну йому всі знають! Рідкий хамелеончик!

Чому? Хамелеон...?

Тому що колишній офіцер КГБ, бізнесмен став "патріотом" при Червонійові і мутив свої справи, наприклад, всунув заправку в Басівкуті, він головний лобіст цієї заправки.

Тому що колишній офіцер КГБ-це і вся твоя тролятина?Видай щось новеньке!!!

да Рівне повстало,аж десятьма особами,серйозний мітинг

в натурі

коли відбуваються такі події як у Врадіївці, ми скидаємо все на владу, але ж всі ці бандюги працювали і при Кучмі і при "хорошій владі" помаранчів і при цій злочинній владі... то може справа не тільки у владі, а і в людському матеріалі, який виховує наш народ? міняються начальники, але не більшість рядового складу і цей рядовий склад як правило місцевий! тобто маємо однаково вихованих ментів і прокурорів по всій Україні (які розмахують зброєю, знущаються і їх тішать людські страждання) і це говорить лише про одне, що українські батьки разом з суспільством виховують багато мерзотників і садистів! а ще сперечаються, що ментальність східняків і західняків різна, як бачимо ні, в плані виховання рядових чиновників хабарників і садистів силових структур маємо однаковий матеріал made in Ukraine!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.