Відкриття "Новомалинської Любави"

Сьогодні на Острожчині розпочався етнофестиваль „ Новомалинська Любава”, який триватиме  4 дні. У районному Будинку культури відбулося урочисте відкриття заходу. 

Ведучими були Алла Матчук – кандидат філологічних наук, керівник літстудії

 „ Любисток” РДГУ та Галина Вокальчук – доктор філологічних наук, завідувач кафедри української мови РДГУ.

Від місцевої влади учасників фесту вітали голова Острозької РДА Василь Дума та голова Острозької районної ради Рустам Хутиз. До побажань  і вітань приєднався і  представник спосорів – депутат Острозької міськради, підпримець  Борис Гловацький. До речі, Борис Борисович є постійним спонсором спортивних, молодіжних заходів та свят в Острозі.  Він повідомив, що з міським головою Рівного сьогодні досягнуто домовленості про проведення на відзначення 730-річчя Рівного спортивного забігу.

Привітав і ознайомив з метою заходу його головний натхненник і організатор Олег Швець – керівник Острозького молодіжного клубу „ Здрав Будь”.  Він і представив усі молодіжні команди, які прибули для участі в фестивалі, гостей і тренерів, назвав спонсорів та подякував усім їм. 

Сьогодні за планом відбудеться презентація соціальних відеороликів команд-учасників на тему ”Я, моя сім’я, мій рід, моя Земля” , презентація козацького бойового мистецтва.

Спостерігайте за ходом етнофестивалю на нашому сайті у подальших публікаціях. Дивіться фоторепортаж Відкриття „Новомалинської Любави”.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.