Рівняни влаштували пікнік у скандальному ресторані "ЛІОН"

У неділю, 1 вересня у Рівному громадяни з активною життєвою позицією відвідали парк відпочинку імені Тараса Шевченка та влаштували там пікнік. Проте пікнік цей був незвичайним, адже місцем відпочинку стала захоплена рестораном "ЛІОН" паркова земля. Керівництво розважального закладу "проти шерсті" йти не стало. Більше того, знаючи про це візит рівнян вони приготувались і влаштували на своїй території "Свято знань".

Пікнік минув, як то кажуть, "тихо-мирно". Його ініціатори планують організовувати подібні зустрічі щотижня, в тому числі й тематичні. Тож хто не наважився відпочити в ошатній компанії рівненських громадських діячів та журналістів, зможе зробити це вже наступного тижня.

Більше про пікнік читайте у матеріалі У Рівному учасників протестного пікніка скандальний ресторан зустрів водою і цукерками на палочці

Фото Вікторії Момотюк та Олександра Поліщука.

Коментарі

У Вас уже німб з'явився?За добрі справи,напевно!:)))))))))

Алеж заздрість пре...вся аж кавичками зайшлася...не лусни!

Яка заздрісь?Константація факту.Фотка-СУПЕР!

Таке відчуття що у нас в парку все супер, і якийсь нахаба забрав землю))) але чому ні хто не бачить жахливу пательню посеред парку і поряд розвалене колишнє кафе???? Ні треба знищити те що хтось зробив гарно щоб все виглядало як пательня))))

Підтримую, поряд стоять якісь розвалини за парканом, трошкі далі два розвалених кафе, і одне кафе в яке заходити не приємно, а тут дуже гарне місце і гарно оформлене, помоєму пів парку вони не зносили, тому не розумію активістів у цьому плані

звичайно проводити акцію протесту у вигляді пікніку біля паркового туалету загального користування не дуже приємно:) а взагалі то є таке поняття благоустрій території що межує із спорудами і власники та орендарі не тільки можуть а навіть повинні цим займатись. До речі малі архітектурні форми без фундаменту це елементи благоустрою. Як на мене то добре що хоч хтось прибрав сміття і створив у парку затишне місце.

Все дуже правильно пишете! Тільки одне питаннячко: ви за гроші дописуєте чи за обіди? Гадаю, було б непогано, якби ваші сусіди прийшли і зробили ремонт у вас у вбиральні або в кухні, бо там неймовірний безлад! І хай собі користуються цими благоустроєними об'єктами. Чому ні? Ви ж не можете там прибрати і сміття винести, то хай хтось інший це зробить. Кому івід цього буде погано? Всі рівняни, думаю, не проти.

я якраз на дієті а гроші не пропонують. Тобто вас влаштовує занедбаний стан нашого міського парку ? Я в Ліон не ходжу і якщо їсти захочу то можу почекати а ось коли виникає природна потреба особливо у дитини то чекати не станеш.Так от в мене питання чому саме до Ліону така пріоритетна увага?Бо мені це все схоже на приховану рекламу Ліону і піар для ВСЕ.

піар для ВСЕ??? Та про це всі ЗМІ у Рівному пишуть і показують, да не тільки ВСЕ. То вони теж піаряться? )))

Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості. Це я тут почерпнула:)

Ви темна , чи пркідаєтесь? Дайте чесну відповідь...до Ліону бо захопив теріторію. Хтось в вашому дворі поставить магазин, гарний, сучасний і буде гроші зароблять це вас влаштує, якщо так то ви праві, а якщо ні, то мабуть будете хвилюватись, звертатись, в суд подасте (піар магазину робитиме). Рішення суду Є? Є! незаконна підприємницька діяльність Є? Є! Не виконання рішення суду Є? Є! Ви розумієте що це прециндент? НІ? Мені вас жалко....А нужду там справляють тільки відвідувачі того ж ресторану. Як що і це не зрозуміло...то...темнота повна.

Перепрошую але що там в тому рішенні суду написано? Між іншим держава гарантує виконання рішення суду та існує затверджена Інструкція з організації примусового виконання рішень суду для цього в Україні є ціла армія судових виконавців які до речі отримують зарплату за рахунок тих же податків.Для чого цей цирк? Якщо ви вважаєте що рішення суду не виконується оскаржуйте дії або бездіяльність судових виконавців. Якесь у вас вибіркове ставлення до законодавства. А на що ви очікуєте в кінцевому результаті?

Ніби редакція ВСЕ схаменулася та увімкнула фільтр для коментів, а то бардак був жахливий.

Протестантам та їх лідерам до інформаційного бруду, маніпуляцій та брехні не звикати. Крізь такий "словеснопоносний набір" який вилляли на пастиря доводиться читати, бачити мало не щодня. Тому таких людей і нагороджує природа чи доля бути пасторами, бо не відгавкуються в коментах, а моляться за ворогів та тих, хто проклинає гидкими словами. Я сам дивуюся терпінню, цього поважного сімянина після вилитого бруду. І по пацанячі хочеться сказати: впливаєте Сергій, навіть через своє мовчання.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.