Відкриття SKYBAR MANHATTAN у Рівному

В суботу, 28 вересня, відбулось відкриття найвищого ресторану Рівного SKYBAR MANHATTAN, який знаходиться на 10-му та 11-му поверсі розважально-офісного центру "Manhattan City Hall".

Участь у відкритті взяли відомі українські популярні гурти "Время и Стекло" та "А.Р.М.І.Я", а також комедійний дует "Вечерние мотыльки" та рівненська виконавиця Мирослава Толочик.

Коментарі

Мирослава найкраща! Справжній талант!

жодної фотографії залу з відвідувачами, лого просто ЖАХ, афіши за які повинно бути соромно як і закладу так і тому хто робив!!! питання, в чому орігінальність , лише в 10-11 поверсі? працюєте по занадто застарілим та чужим схемам, які віджили своє, ще позавчора!!!!! креативного підходу НУЛЬ!!!!!!!!!!! а за недільного діджея мовчу... де такого лимаря можна було знайти....??????деееее??????

О каких схемах идет речь? И чего вы ждали например от этого ресторана?

sky

о да диджея точно наверное дёрнули с рынка продуктового с лотка где жарят тошнотики это просто недоразумение какое то

дивно якось... застарилі схеми вас турбують , а криворукий дизайнер та лимарь діджей ні....
те чого чекав вам не вдастся втіліти судячи з того , як ви почали! шкода( а місце дійсно гарне

Т.е. все чего вы ждали от ресторана - это хороший диджей и дизайнер?)) Мне просто стало интересно, что за схемы и почему они устарели)) Вы так и не ответили. Или это просто кто-то так сказал а вы не знаете как объяснить? А место действительно хорошее и уникальное в Ровно и этим в общем-то все сказано;)

Блєск і ніщєта П***расів

Блєск і ніщєта П***расів за високими цінами і судячи по коменту вище, з нев*****ою унікальністю)

На ОГО репортаж більш змістовний. Схоже, за концертом журналістка забула, що власне відкривали. А шкода, цікаво було подивитися на сам заклад...

Вибір артистів в Скайбарі на вражає. Схоже, Стадіо-ПАБУ таки не буде альтернативи в цьому. В скай хіба що сходити на місто подивитися зверху

http://vse.rv.ua/tabloyid/1380453122-nayvishchiy-bar-u-rivnomu-shmat-statuyi-svobodi-nichni-meteliki-i-armiya-foto 
кажуть коли читають, а не тільки дивдляться картинки - допомає. Там у тексті ж є посилання на те, що вас цікавить. А це ФОТОГАЛЕРЕЯ!!!

Ну і що в тій фотогалереї? Зал виглядає як столовка. Людей мало. Моє враження, що вам, дорогі мої, ще працювать і працювать, якщо ви хочете створити, щось особливе. Поки, що нічого особливого, крім 10-го поверху у вас нема.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.