На Рівненщині відновили зруйновану дошку Бандері

В першій половині березня цього року патріотично налаштовану частину українського суспільства сколихнули повідомлення про масові руйнування пам’ятників борцям за волю України. Географія актів вандалізму зачепила Львівщину, Прикарпаття та Рівненщину, в одному з районних центрів якої, - місті Здолбунові, - було розбито меморіальну дошку Степанові Бандері, встановлену на приміщенні райполіклініки до сторічного ювілею Провідника ОУН.

 

Проте, не пройшло і місяця, як організатори встановлення меморіальної дошки у 2008-му відновили її, а точніше, виготовили нову дошку.

Один з ініціаторів встановлення пам’ятної дошки С. Бандері і в 2008-му, і тепер, депутат Здолбунівської районної ради Сергій Кондрачук зазначив, що підготовчі роботи по виготовленню нової меморіальної дошки розпочалися на наступний день після вчиненого акту вандалізму. «Ми з однодумцями одразу прийняли рішення виготовити новий пам’ятник знак Степанові Бандері, не чекаючи результатів роботи міліції. Хоча були думки, що нової дошки не треба, адже нещодавно у Здолбунові ми встановили великий та красивий пам’ятник Степанові Бандері, який, на щастя, ніхто не зачепив. Мовляв, досить пам’ятника, для чого ще дошка? Але так вчинити – це догодити ворогам Бандери та України, саме цього вони і домагалися. Також дехто радив нову дошку не виготовляти, але й не знімати розбиту, щоб усі бачили, що й через багато років після смерті, Герой України Степан Бандера навіює жах на українофобів. Проте, більшість моїх колег все-таки висловились за виготовлення нової меморіальної дошки» - зазначив депутат.

«Більше тижня, - розповідає голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, - обговорювався напис, який варто нанести на нову дошку, адже попередній був надто довгий. Вирішено було порадитися також із інтернет-спільнотою Здолбунівщини. Зрештою, зупинилися на словах «Ми не можемо передати наступним поколінням свої кайдани», які взято із праці Петра Дужого “Степан Бандера - символ нації”.

Нова дошка встановлена на більш видному місці, ніж була попередня, а освятити її планують у червні на День Святої Трійці. «Якщо розслідування міліції по пошкодженню меморіальної дошки в ніч з 6 на 7 березня результатів не дасть і вандали уникнуть суду земного, то нехай вони знають, що суду Божого оминути їм не вдасться, адже піднімаючи руку на Степана Бандеру, - вони руйнують освячене церквою та святе для мільйонів українців» - додав Сергій Кондрачук.

Коментарі

Сергій, ти справді вважаєш свободівців нормальними хлопцями? Всі ці коментарі проти тебе якраз і пишуть ці "нормальні хлопці"! Це 100%. Чи ти так ради солідарності говориш? То більше так не роби. Тебе і люблять за те, шо ти прямий і називаєш неуків неуками.

Як би ти був Здобунівчанин, а не (мен) то й мозги в тебе варили правільно, чому так та тому, що потрібно дивитись не на те ким той молодий чоловік був, а ким став, це по перше, по друге навіть якщо взяти Святе письмо то при розп'ятті першим побачив Царство небесне не правидник, а робійник тому що він покаявся. І не потрібно паплюжити працю інших лише через те що ти за своє життя нічого путнього не зробив, чи я помиляюсь?

Не знаю, хто ці коментарі пише, але очевидно, що мета одна: посварити нас із свободівцями. Але цього зробити не вдасться. Кому це вигідно? Думаю, зрозуміло... У Свободі нормальні хлопці, а якщо у когось якісь претензії чи питання до мене, то задайте мені їх у вічі. А за легенди про мене у Здовбиці, то така інфа мене потішила. Приємно, коли про тебе складають легенди, значить я на правильному шляху. І, виходячи з коментів, когось Бандера у Здолбунові таки дійсно бентежить. Значить ми всі на правильному шляху...

Молодці, здолбунівчани, знову перші. А на коментарі не звертайте увагу, бо ВСІ їх пишуть свободівці. Від своєї немочі вони обгажують тих, хто щось робить, а потім пишуть пакості на себе, щоб на них не подумали!!! Насправді ж всі знають, що Свободи у Здолбунові немає. Є декілька парашутистів з Рівного, які керують Свободою в Здолбунові, але допомогти комусь вони не могли в принципі! Так що хлопці харош самим себе хвалити. Бо це смішно. Робіть краще щось, щоб вас люди похвалили.

Що значить алкаші?Я їх не захищаю і не знаю хто в міскій там екснркоман, але в районці молоді хлопці (звертався до них по своєму питанню див. вище) і чесно кажучи по них не скажеш що вони алкаші!Алкаш це то йхто в запої заходив чи заходить! В мене знайомого 2 забирали за те, що він пиво пив це ж не значить що він алкаш? Ви явно Свободу не долюблюєте!А то про Сергія історії до цього часу по Здовбиці ходять! Судячи з відповіді то нашоукраїнці вже відбиваються на мої коментарі!:) Забавно виправдовуються значить правду я чув!

Когось видно жаба давить)))))
1. Пенсіонери там не всі
2. Для чого брехати, що той хлопчина має репутацію екс-пиятика?
Ви б переживали за свою репутацію, а не оббріхували б інших.

НУ, на рахунок Свободи я не був би таким категоричним!Я до них раз звертався по допомогу по особистим проблемам вони нелише погодилися допомогти а допомогли!Так що не потрібно так наганяти! до того ж я так розумію погруддя всі разом патріотичні сили ставили?!

А де ж те оновлення взяти? УНП давно померло. В Свободі у міськраді - бувші наркомани, в райраді - бувші алкаші, яких міліція забирала... Справді, ці хоть шось роблять

А що ж робити, якщо інших нема???? Ці зібралися і встановили. Вже вдруге! А де ж інші? Де Свобода? Тільки язиками махають.... А зробити щось не вміють. От і доводиться встановлювати дошки пенсіонерам і пиятикам...

Нашоукраїнці канешно молодці,! Але це виглядає так кумедно: зібралися 54 пенсіонера-нашоукраїнця і і встановили дошку! Оце еліта Здолбунова: 4 пенсіонера і молодий хлопчина, який має репутацію екс-пиятика!)))Потрібне оновлення!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.