Мер Рівного може закрити міськвиконком

На сесії Рівнеради міські посадовці вчергове обурились на дії Державного казначейства. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, казначейство систематично блокує рахунки міської влади ще з липня 2012 року.

- Такого ще не було ніколи. Я читав що уряд взяв у казначейства в кредит 6 мільярдів гривень? Як це може бути? Казнечейство зобов’язане лише обслуговувати рахунки, а не видавати кредити. Це якби я після сесії взяв чуже пальто і сказав би, що це кредит. Це нонсенс. Якщо така ситуація буде і в цьому році, то влітку ми можемо закривати виконком і йти додому, бо не буде чим керувати. Всі мери країни вимагають від уряду або створити окреме казначейство, або перераховувати кошти у земельний банк. Бо так продовжуватись не може, - зауважив міський голова Рівного.

Звернення із проханням припинити блокування рахунків

У підсумку депутати ухвалили звернення до президента, уряду та Верховної Ради з проханням вплинути на казначейство та припинити блокування рахунків.

Коментарі

Економіку піднімайте, створюйте робочі місця, тоді і будуть кошти вам на дерибан. Як би справи були такі кепські то потрібно приймати не звернення, а піднімати народ проти свавілля вищестоячої влади, а вашими зверненнями вони підітруть дупу і то сумніваюсь, в них краща бумага є......:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.