У Рівному для зоопарку збудують стоянку

В рамках внесення змін до міського бюджету Рівного депутати обласної ради вирішли виділити кошти на будівництво автостоянки поблизу міського зоопарку. На це з казни планували витратити 700 тисяч гривень.

- Думаю, що ніхто не буде проти стоянки? - оптимістично звернувся міський голова Рівного Володимир Хомко.

Однак, противники такого рішення знайшлись. Наприклад, депутатат від "Батьківщини" Валентин Демчук висловив пропозицію спрамувати кошти на інші потреби:

- Це не першочергово. До мене звертаються перевізники та скаржаться на жахливі дороги. Давайте робити дороги. Бо це жах. 

- Жах, але в інших містах вони набагато жахливіші. Поїдьте подивіться, - апелював міський голова. 

- Я за те щоб будувати стоянку біля зоопарку. У цей заклад ідуть туристи з усіх куточків України, крім того у цій частині міста віїзд зі сторони Києва. Стоянка там просто необхідна, - втрутився в суперечку однопартієць Демчука, "бютівець" Олександр Нестерук. 

- Зоопарк не наша стуруктура, хай фінансує обласний бюджет, - зауважив депутат Олександр Лащук.

- Це наше комунальне підприємство, міська рада його фінансує, - обурився мер.

Зрештою статтю витрат на будівництво стоянки поставили на окреме голосування. Більшість депутатів таки підтримали це рішення.

Коментарі

Все вірно, по колдобинах і на стоянку Зоопарку, знову сумнівний проект нашого мера, вже по вулицях асфальту понакладував, доречі сам чув , обіцяв 6-7 років стояти буде і який позлазив. Тепер, буде будувати стоянку за 700000 грн., пане Хомко чого так мало завищили кошторис, аж не цікаво хоч би з мільйон хапнули......І їздять депутатам по ушах , а вони і проглотують, тільки роблять видимість бурної дискусії, адже серед них, або їхніх родичів напевно і є виконавці даного проекту....

як завжди збудують за державні гроші, а потім віддадуть в оренду зятю хомка, і той буде збирати гроші з водії за паркування, класична схема, канешно хомко буде двома руками за.....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.