Давно колись була  така реклама. Чоловік наливав склянку горілки і дивився на світ крізь неї. Цей світ змінювався: замість кота, з’являвся тигр, а замість прибиральниці – сексуальна модель. В житті таке буває й без горілки. Так трапляється: дивишся під одним кутом: все правильне і чесне, а глянувши під іншим – раптом розумієш, як тебе цинічно «намахали». 

06 Жовтня, 09:46

Багато років підряд, в нашій державі відбувається вистава під назвою «боротьба з гральними залами та проституцією». Раз в місяць, у звітах поліції пролетить новина, що закрили чергову залу, або здійснили арешт людей, що схожі на поставників «падших женщін» та «блудніц». 

28 Вересня, 10:12

Коли довго працюєш в журналістиці та маєш хорошу пам’ять то починаєш помічати деякі цікаві деталі. Які згодом складаються у дуже цікаву картинку. Ті самі люди, ті самі схеми і безліч хороших  і правильних ідей. На ці ідеї виділяються гроші з бюджету. Щоправдда роки йдуть, ідеї забуваються, а гроші зникають.

05 Жовтня, 11:10

Знаєте, що таке правосуддя?

08 Вересня, 14:15

У світі існує таке поняття, як «індекс Біг-маку».

01 Жовтня, 13:07

На передостанній сесії створена тимчасова депутатська група (по одному представнику від

04 Серпня, 11:36

Невід’ємними учасниками одного з найприбутковіших нелегальних заробітків в Україні стають діти. Ті, кому на часі вчити уроки, а не розбиратися у фракціях цінного каміння. У бурштиновому бізнесі – тисячі школярів. 

29 Вересня, 12:02

Один із законів Мерфі звучить так: «Про що б не говорили, завжди говорять про гроші».

06 Липня, 13:40

Сторінки

. .
.