Мер Рівного захищатиме садочки

 

Міський голова Рівного вірить, що в садочках все чесно, а все решта – наклеп. Начальник управління освіти – мовчить.

 

На сайті «ВСЕ» статті про ситуацію з оплатою додаткових занять у рівненських дитячих садочках викликали жваву дискусію. Першим під «удар» потрапив ДНЗ №14. Батьки, чиї діти займаються в цьому садочку, написали листа на ім’я міського голови, з проханням розібратись в ситуації. Відразу після цього в садочку розірвали договір з підприємцем, який ніби то надавав послуги хореографії та англійської мови, а міська влада почала службову перевірку.

Про хід перевірки ми попросили розповісти міського голову Рівного Володимира Хомка та начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Василя Харковця. Однак останній фактично відмовився коментувати до закінчення перевірки.

— Коментувати ситуацію навколо цього садочку я поки що не буду. Зараз триває службове розслідування. Будуть результати – будуть коментарі, — зауважив начальник міського управління освіти Василь Харковець.

Більш багатослівним був міський голова Володимир Хомко. На думку керівника міста, ситуація навколо садочка, це «змова ворогів» і насправді в садочку №14, та й всій системі дошкільної освіти все добре. Більше того, міський голова пообіцяв захистити завідуючу садочку, навіть не дочекавшись результатів службового розслідування.

— Ми всі добре знаємо хто це скаржиться. Неприємна історія. Я дуже добре знаю пані Ширко і не вірю в те що це може бути правдою. Я її викликав до себе і заспокоював. Я її знаю "сто років". Коли працював директором водоканалу то курував цей дитячий садок. Думаю, що все що сказано – це наклеп на неї. Моя позиція – підтримувати її у цій ситуації. В неї дуже чудовий садочок. Такого патріотичного виховання ви ніде не знайдете. Я знаю хто це робить і маю велику підозру. І знаю хто за цим стоїть. Будуть результати службового розслідування – ми їх оприлюднимо. Але поки що не маючи такої інформації, я на стороні пані Ширко. Все те що написано на неї – це нахабна цинічна брехня. Невинну людину просто принизили, — зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Цікаво, що відразу після публікації першої статті про садочки в ДНЗ №14 - розірвали договір з підприємцем і  припинили платні послуги. А після публікації на сайті "ВСЕ" матеріалу про розміри благодійних внесків у різних дитячих садках Рівного, "зачистили" форум. На ньому батьки ділились інформацію про те скільки і кому потрібно платити. Мабуть це всього лише співпадіння і  ніяк не пов'язано з темою фінансових схем у дитячих садках міста.

Сподіваємось міський голова має рацію і захищає садочки тому, що в них немає ніяких фінансових зловживань та порушень. А те що плещуть «злі язики» про встановлені фінансові плани для кожного садочка і грошові потоки, які стікаються до керівництва освіти і міста – це наклеп на кришталево чисту владу.

А ви як думаєте?

Коментарі

Добре, що хоч Вашу дитину читати навчили. Бо Вас, видно, так і не навчили свого часу. В матеріалі йдеться (і неодноразово в коментарях роз'яснюється) про те, що збирання грошей в начальних (і не тільки) закладах Рівного - непрозоре і недеклароване. І не має значення, скільки за це платять - 800 грн. чи 5 грн. Свого часу я збрала дитину з однієї дуже нахваленої статусної школи, де теж була директорка-"патріотка" і куди за рік наперед була черга, і де щомісяця з батьків збирали грошей, як у Кембріджському коледжі - звісно, без будь-який документів і чіткої фінасової звітності. На пальцях хіба що: "Оце купили, оте зробили, оте стільки-то коштує, здайте ще. бо бракує". В іншій, нашій теперішній школі ми здаємо дуже помірні суми (близько 100 грн. на квартал), при цьому не вчителям, а обраним нами ж батькам. Якщо зібрані гроші стосуються поліпшень в класі - з чеками і кошторисами звітуються представники класного батьківського комітету, якщо йдеться про загальношкільні роботи - звітує вже батьківський комітет школи на загальношкільних зборах. Ні в кого ніяких претензій, всі суми попередньо погоджуються на зборах. Те саме стосується і факультативів, додаткових творчих занять тощо - ці речі і суми погоджуються безпосередньо з викладачами.
Тому хаяти Кривошєва чи ще когось - це звісно природня реакція, бо найкращий захист - напал. Але результату жодного не дасть. Журналісти і громадськість мають довести розпочате до кінця. Бомба вже вибухнула. І журналісти тут - тільки детонатор, а "начинка" - це якраз наскрізь кормуповані чиновники і посадовці. І саме на них лежить вина за те, що відбувається.
P.S. Позиція Хомка в цій історії завідувачці садочка тільки нашкодила. Бо про "чесніть", "законність" і "прозорість" роботи нашого міського голови можна складати легенди, а ліпше - кримінальні справи. Тому тандем цілком природній - "рука руку", "ворон ворону" і ще багато на це відповідей має народні мудрість.

ЧИЇ БРУДНІ РУКИ НИЩАТЬ ДИТЯЧУ МРІЮ?!
Пробігаючи новини на сайті "чесних новин", мимоволі зупинилась на статті О.Кривошеєва про навчання дітей в підвальному приміщенні в садочку. Із здивуванням зрозуміла, що це стаття про садочок в якій ходили моя донька(випуск 2011року). Тенденціозність, непрфесійність, відсутність елементарних знань термінології вразила мене. Перш ніж писати таку абракадабру про заклад в якій, я впевнена, автор навітьь не заходив, треба було б пану Кривошеєву розібратись в тлумаченнях таких слів як: нежитлове, трудові договора, додаткові послуги і багато інших не відомих автору слів, які він очевидно по вказівці злобно використовував. Склалось таке враження: не знав, що коїв.
Тепер про садочок. Перш ніж віддати мою доньку у садок я вивчила цю тему досконало! І прийняла рішення в 14-ий, хоча їздити мені було досить далеко. Те відношення, яке я відчула до дитини в садку - мене вразило. Увага, лагідність, жодного крику, психологічний комфорт - ось, що було приємно у відношенні до дітей.
Що стосується тих самих ненависних для пана Кривошеєва послуг, то дякуючи якраз цим послугам в моєї дитини виявились прекрасні здібності до танців ( вона 5-ий рік успішно танцює в "Едельвейсі", вона прекрасно малює. При вступі до школи моя донька була підготовлена на всі 100%! Недарма серед батьків існує впевненість, що садок №14 найкраще готує дітей до школи.
І ще:
1. Якби в цьому садку щось було б не так,- то чому в нього черга з батьків, щоб записати туди свою дитину?
2. Якщо комусь не довподоби цей садок -то переведіть своїх дітей до іншого садочка.Чи не так вельмишановний замовник статті?
3.А може якісь нам невідомі причини змушують замовника мститися доброму, професійному закладу через О.Кривошеєва?
4. Тепер пан О.Кривошеєв сам того не здумавши –заробив собі репутацію нечистого на руку, висмоктую чого якісь сумнівні факти, журналіста. А чи насправді його можна після цього позориська вважати журналістом?
Що ж- роздумів багато, але висновок особисто я зробила. А ви?

Давайте про НВК №15 інформацію і ми почнем над нею працювати.

ДАВАЙ про НВК № 15 "чЕСНИЙ жУРНАЛІСТЕ" опублікуй!!!

Цікаво інше: скільки вАМ заплатили за цей бруд, що вИ вилили на садочок на його КЕРІВНИКА та колектив. Наш син чотири роки, як уже покинув цей садочок, однак до цього часу і у нього, і в нас - батьків лише найкращі спогади по цей заклад та людей, які самовіддано працювали та продовжують, незважаючи на все, працювати задля наших дітей!!
Цікаво інше, чому автор статті не провів дослідження на базі НВК № 12, яку опікає пан Матчук і де, як і у кожному навчальному закладі м. Рівне, "батьківські комітети" збирають кошти???

Шановні батьки випускників дитячого садка №14, колектив дитсадка і завідуюча Ширко Тетяна Михайлівна потребують нашої допомоги та підтримки! Ми всі знаємо ,що всі публікації -бруд, який немає нічого спільного із цим садочком. На цей момент свою готовність підтвердили 30 сімей, чиї діти навчалися в тому числі і в групах з додатковими платними послугами та/або були випускниками цього чудового садка протягом останіх 10 років. Всім небайдужим пишіть mi.ne.bidlo@gmail.com

а от і не правда, компютер з цією ай-пі адресою знаходиться в приміщенні Радіо-Трек ))))

що поробиш - понти дароже дєнюх)))

Умніца журналіст! Треба вам грязь розгрібати, щоб чисто було в дітсадках. Бо хамко не хоче! А захісникам, питання - все чесно! ЧОМУ ЗУПИНИЛИ НАДАННЯ ПОСЛУГ!

Напишіть мені на еллектронну пошту сайту (vserivne@gmail.com) свої контакти. Зустрінемось - розкажете мені те що знаєте. Це стосується не тільки 22-го садочку. Давайте наявну у вас інформацію і скарги, будемо публікувати. Наша мета не 14-й садочок, а зміна самої системи неконтрольованих зборів. Особисто в мене мотив простий: зробити максимум для того, щоб плата за додаткові послуги була адекватною, ОФІЦІЙНОЮ і прозорою. Щоб було розуміння за що і кому платять батьки і що ці гроші йдуть в оплату вчителям, на розвиток закладів, а не в чиїсь кишені.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.