У Рівному офісний центр збудують замість кінотеатру на болоті

У Рівному нарешті розпочались будівельні роботи на місці колишнього кінотеатру "Партизан". Як відомо його в 2006 році придбав власник "Ринку Дикого" Ярослав Дикий та повністю зруйнував будівлю. Однак, будівництво на місці пустки розпочалось лише весною 2013 року.

 

Приміщення колишнього кінотеатру "Партизан" підприємство Ярослава Дикого придбало за понад 700 тисяч гривень весною 2006 року. Пізніше рівненська міська рада дозволила підприємцю викупити в міста ділянку площею 2042 квадратних метри поруч із колишнім кінотеатром, що на вулиці Соборній, 274.
Кілька років тому власник ПП "Торговий центр-Д" Ярослав Дикий планував в новому приміщенні розмістити офіси, кафе, ресторан. Поруч із будинком мали облаштувати під’їзди, стоянку для орендарів та їхніх клієнтів. Однак будівництво кілька років тому так і не почалось.

Пізніше сам Ярослав Дикий помер.  Кілька років земельна ділянка на місці колишнього кінотеатру стояла пусткою. Будівельні роботи розпочались тіки весною 2013 року. Зараз тут копають котлован під фундамент нової будівлі. Однак роботи протікають не просто, адже щойно виритий котлован зповнюють грунтові води. Це зумовлено близкістю до річки  Устя.

Ключові слова: 

Коментарі

гарний коментар про  воду

не виключаю і такий варіант розвитку ситуації :)

да ладно вам... засиплють котлаван, закатають в асфальт, поставлять надцять бариго-бутіків та й по всьому ансамблю архітектурному... базаром більше - базаром менше...

Суть хлопці не в "продбав", а втому коли це будівництво завершиться, адже в нас все через дупу робться, ніхто ж не провів як завжди георозвідки. тепер воду будуть вдкачувати, доки вона в Усті не закінчиться :)

все там правильно... це щось середнє між "придбав" і "про...бав"

продбав

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.