Оселі рівнян обігріватимуть трунарі

На наступній сесії Рівненської міської ради хочуть передати від КП "Теплотрассервіс" до КП "Спецкомбінат - ритуальна служба" пакет акцій "Еско-Рівне" на 120 тисяч гривень. Нещодавно Бюджетна комісія Рівнеради за поданням мера Володимира Хомка підтримала передачу акцій.

Міський голова Рівного Володимир Хомко обгрунтував необхідність передачі акцій ПрАТ "Еско-Рівне" від КП "Теплотранссервіс" то комунального підприємства "Спецкомбінат - Ритуальна служба". 

— Ми готуємось передати "Теплотранссервіс"в концесію, тому до початку цього процесу акції треба перадати іншому комунальному підприємству. Найкраще для цього підходить "Спецкомбінат - Ритуальна служба". Підприємство стабільно демонструє прибутки, — зауважив очільник міста. — Навіть якби ми не готувались здати "Теплотранссервіс" в оренду, акції всеодно треба передати. Адже у підприємства майже 80 мілйьонів боргів. Десь тільки якийсь суд, і все. Акції "Еско-Рівне" зможуть відсудити і забрати інші люди. 

За словами міського голови зараз пакет акцій оціниний за мінімальною вартістю у 120 тисяч гривень. Однак при продажі вони б коштували дорожче.

Бюджетна комісія Рівнеради також підтримала передачу акцій. Особливих застережень у депутатів не було. Однак керівник "Еско-Рівне" Ніна Весельська  на запитання депутата Олександра Лащука не відповіла, хто є власником акцій:

- 48 відсотків акцій належать "Теплотрассервісу", 49 - "Місксвітлу", а решта у приватних осіб, - сказала чиновниця, так і не назвавши імена приватних осіб, які є власниками акцій.

Тим часом ПрАТ "Еско-Рівне" має борги по оплаті за спожитий газ. Про це на засіданні бюджетної комісії розповіла керівник підприємства Ніна Весельська:

- Заборгованість у нас утворилась в 2012 році. Це 570 тисяч гривень, які ми не проплатили за спожитий газ. Причина різниця в тарифах. Адже попри те, що газ дорожчав - наші тарифи залишались незмінними.

Питання передачі акцій розглядатиме депутатський корпус на засіданні чергової сесії, яка запланована на 18 квітня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.