"Еско-Рівне" вже не передаватимуть в "ритуальну службу"?

Сайт "ВСЕ" писав про намагання передати акції комунального теплопостачаючого підприємства в іншу комунальну структуру КП "Спецкомбінат-ритуальна служба". Після кількох публікацій на нашому сайті, спочатку перенесли засіданя Рівнеради а потім питання про передачу акцій загадковим чином взагалі зникло з порядку денного сесії, розісланого прес-службою міськради.

 

Про намір предати акції "Еско-Рівне" було оголошено близько місяця тому. Сам по собі факт передачі акцій теплопостачаючої компанії в піддприємство ритуальних послуг спочатку викликав посмішку та жарти. Однак поцікавившись більш детально цим трасфером, "ВСЕ" випадково з'ясувало, що частина акцій, колись стовідсотково комунальної компанії, вже в приватних руках.

Серед щасливих акціонерів нам вдалося відшукати голову правління копанії, а в минулому керівника виборчого штабу Володимира Хомка - Ніну Весельську та члена правління Віктора Ничипорика.

За нашими розрахунками та інформацією з достовірних джерел, в приватними особами контролюється вже більше 10 відсотків акцій "Еско-Рівне".  Щоб дізнатись скільки точно акцій комунальної компанії ще залишилось в власності міста, ми звернулись до міського голови Рівного з інформаційним запитом "повідомити кількість (відсотків і штук) акцій ПрАТ «Еско-Рівне», які знаходяться у володінні КП «Міськсвітло».

Відповідь, надійшла вчасно, але в кого скільки акцій комунальної теплопостачаючої компанії дізнатись не вдалось. Запит переадресували на "Еско-Рівне". Все чесно і по закону.

Доведеться почекати ще п'ять робочих днів.

Яка б відповідь не прийшла, воона поки не дасть відповіді на головні питання: хто, за чиїм розпорядженням і по якому праву дозволив продавати акції комунального (власності міста) підприємства приватним особам?

І вже геть наостанок запитання: якщо в цій історії з передачею акцій "Еско-Рівне" все чисто, то чому це питання раптово зникло з порядку денного сесіїї міської ради?

Коментарі

Хтось з міських депутатів подасть в прокуратуру запит? Комунальна власність, а головний господар не може дати відповідь. Цікаво.

Це вже вам не дитячий садочок!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.