Хто насправді заробляє на рівненських маршрутках?

 

У Рівному як, напевно, і у більшості міст України постійно точаться суперечки про доцільність використання для пасажирських перевезень так званих маршруток. Місцева влада нарікає на те, що тролейбусне підприємство втрачає гроші через велику кількість мікроавтобусів. А мер Рівного Володимир Хомко постійно наголошує на тому, що хоче, аби у мсто повернулись великогабаритні автобуси. Однак ситуація залишається незмінною. Можливо, справа у тому, що до маршрутного бізнесу причетні люди, які певним чином пов’язані із рівненськими чиновниками?

Серію публікацій про громадський транспорт Рівного сайт «ВСЕ» розпочинає розповіддю про ВАТ «Рівненське АПТ №15607» - одне з великих підприємств, яке свого часу займалось маршрутними перевезеннями у місті.

Рівненське автопідприємство-15607 було створено за радянських часів як державне підприємство. У січні 1995 року його було приватизовано, а на його базі засновано відкрите акціонерне товариство. Основним видом діяльності нового ВАТ стали пасажирські перевезення по місту та Рівненській області. 

Статутний капітал фірми становив 176,8 тисяч гривень. Якщо перевести цю суму зважаючи на тодішній курс валют це дорівнювало близько 100 тисячам доларів. На той час за такі гроші можна було придбати 10 трикімнатних квартир у Рівному.

До речі, серед акціонерів АПТ значився і рівненський підприємець Ігор Голод, якого свого часу звинувачували у рейдерстві.

Серед 12 фірм, які за інформацією управління транспорту Рівного займаються маршрутними перевезеннями у місті Рівненське АТП не значиться. Проте згадок про нього вдосталь на інтернет-ресурсах, які надають інформацію про громадський транспорт у містах України.

Зокрема, в Інтернеті зазначено, що АТП належало майже 30 маршрутів, якими курсують маршрутки. Поступово частина маршрутів від АТП перейшла до інших перевізників і тепер їх, нібито, лише 5 та один автобусний маршрут. Варто зазначити, що нині у Рівному є 35 маршрутів на яких працюють маршрутники.

Цікаво, що окрім інших приватних перевізників АТП вважало своїм конкурентом і тролейбусне управління. Також дошкуляло процвітанню підприємства і постійне зростання цін на запчастини, паливно-мастильні матеріали та низька платоспроможність населення. Аби збільшити доходи підприємство працювало над таким питанням, як відкриття додаткових маршрутів. Міркували також над здачею маршрутів в оренду підприємцям. Однак проіснувавши майже два десятки років Рівненське АТП стало банкрутом на початку 2013 року.

Залишається загадкою як підприємство із великим статутним капіталом та працюючи на великій кількості маршрутів стало збитковим та взагалі зникло. Можливо, фірму спеціально довели до банкрутства? За неофіційною інформацією значна частина маршрутів, на яких свого часу працювали водії Рівненського АТП перейшли фірмам наближеним до рівненських чиновників. Кому саме - читайте згодом на сайті «ВСЕ».

ХТО НАСПРАВДІ ЗАРОБЛЯЄ НА РІВНЕНСЬКИХ МАРШРУТКАХ. ЧАСТИНА 2

Коментарі

1. Чому в маршрутках немає проїздних та квитки не даються. По квитковій звітності потім можна відслідковувати прибутковість пасажирських перевезень. А далі купувати нормальні ТЗ більших габаритів.
2. Бізнес Через Жопу! Коли самі водії маршруток лупашать своїх новеньких колег, які здають "хазяїну" більшу виручку від домовленої.
3. Ненормованість та замовство. Як водій може працювати більше 8 годин???Івсі їздять з цими водіями (втомленими-голодними та злими). Вам не моторошно?

Один день без громаднського транспорту (неділя наприклад) та вони зрозуміють що так робити погано! Організувати б такий флеш-моб!

Чомусь більшість тупо сидять і тупо їдуть...так колись возили худобу на бійні...тільки та хоч трішки ще пручалась та мукала...
Висновок: ніхто ніяких коштів від перевізників не отримає! Відслідкувати то діло буде складно. Успіхів автору!

Я, знаю цей процес з Ігорем Голодом, коли він заволодів АПТ, та його знищив і почав будувати котеджі, а саме головне він посягнув на ДП НВО Потенціал -Єко, тоді получив по рукам, він там теж хотів, те що можна продати, а за виручені кошти від колишнього Заводу " СОЮЗ ПРИЛАД" та побудувати котеджі. Він почав возити землю з "таксомоторного парку" незважаючи, що дане підприємство було 100% державне! але ми завадили скоїти державний злочин шляхом заволодіння за копійки державним майном!

Звичайно один автобус замінить 3-ри маршрутки. Но для того, щоб все ще налагодити потрібні дуже великі кошти . А саме головне, щоб було виробництво данної техніки в нас с цим все дуже і дуже погано....А купувати за кордону також не вигідно. Так, що це все що пишеться прості балачки маршрутки були в місті Маршрутки і будуть. А шкода...

Пані Маріє, АТП-15607 (Таксомоторний парк) був ліквідований як перевізник, мабудь, ще 10 років тому. Про це може свідчити наявність відповідної ліцензії. Можна перевірити в Головавтотрансінспекції. Юридична особа АТП-15607 зберігалась так довго, тому що вказане підприємство було орендарем державного ЕКО-потенціалу (вул. Київська) та п. Голоду І.С. невдавалось домовитись з Академією наук України про погодження викупу державної нерухомості. А маршрути по місту в основному були оформлені на сина колишнього директора АТП Тимощука В.Н. - Едуарда.

Я також за великогабаритні автобуси. Пропоную створити голосування.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.