Все Рівне опалюватиме приватна компанія-монополіст

У Рівному відбувся конкурс з передачі в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства "Теплотранссервіс", яке подає тепло в половину будинків міста.  На безальтернативній основі комісія вирішила передати підприємство в оренду приватній компанії "Рівнетеплоенерго". 

Нагадаємо, що міський голова Рівного Володимир Хомко півроку тому озвучив ідею передати в оренду комунальне підприємство "Теплотранссервіс", якому належали акції "Еско-Рівне".  Адже раніше  в оренду передали ще одну комунальну компанію "Комуненергія", активами якої зараз керує ТОВ "Рівнетеплоенерго".

Роботою приватної компанії міська влада залишилась задоволена, тому загорілась ідеєю передати в оренду і "Теплотранссервіс". Така ініціатива не сподобалась працівникам підприємства. Вони навіть звернулись до влади з проханням не продавати підприємство, а передати в управління трудовому колективу. У підсумку чиновники їм відмовили і порадили взяти участь у конкурсі на право оренди підприємства, який тривав майже всю весну. Багаторічний керівник "Теплотранссервісу" Петро Сергійчук чекати результату конкурсу не став, звільнився та перейшов працювати проректором в НУВГП.

Підсумкове засідання конкурсної комісії відбулось сьогодні, 5 червня. Як з'ясувалось, охочих взяти в оренду  "Теплотранссервіс" було зовсім небагато. Точніше один претендент - "Рівнетеплоенерго". Отже, трудовий колектив "Теплотранссервісу" відмовся від участі в конкурсі.

Як повідомив сайту "ВСЕ" депутат Рівнеради Олександр Лащук, конкурсній комісії довелось приймати рішення на безальтернативній основі. Тому його має ще погодити спеціальним рішенням Рівненська міська рада.

Відповідно до умов конкурсу ТОВ "Рівнетеплоенерго" отримає в оренду цілісний майновий комплекс комунального підприємства "Теплотранссервіс", оціночна вартість якого – 142 мільйони гривень. Термін оренди – 10 років. Щороку "Рівнетеплоенерго" сплачуватиме у міську казну орендну плату  - чотири відсотки від оціночної вартості, тобто 5 мільйонів гривень.

—  Комісія проголосувала майже одноголосно, утримались лише два депутати Рівнеради від "Батьківщини", — повідомив телефоном пан Лащук, який перебував на засіданні у якості гостя. — Вважаю, що вартість компанії занижена, а віддавати в оренду таке підприємство на безальтернативній основі не можна. Сподіваюсь депутати міськради приймуть з цього питання справедливе рішення. 

Тепер "Рівнетеплоенерго" стане монополістом на ринку теплопостачальних послуг у Рівному, адже воно контролює обидва колишніх комунальних теплопостачальних підприємства: "Комуненергію" та "Теплотранссервіс". Цікаво, що десять років тому ці дві компанії  вже були одним комунальним підприємством "Комуненергія", яке штучно розділила міська влада. 

Більше читайте тут

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.