Депутати Рівнеради встановлять у сесійній залі нові телевізори. + ДОКУМЕНТИ

Міська влада Рівного збирається модернізувати систему "Рада". Систему, яка торік коштувала міському бюджету 300 тисяч гривень, удосконалять на 30 тисяч гривень. У сесійній залі встановлять два новеньких великих телевізори Samsung.

 

 

Бездротову систему для голосування встановили у сесійній залі Рівнеради у 2012 році. Тоді за нібито дешевшу систему міська влада заплатила фірмі "Інком" майже 300 тисяч гривень. Однак запрацювала система не одразу. В перші місяці постема постійно давала збої. Зрештою, після скарг депутатів і погроз звернутися до суду, підприємство капітально відремонтувала систему.

На той час систему обслуговував один стаціонарний комп’ютер з монітору, а усі результати голосування виводились на великий LED-телевізор розміщений поблизу президії. Цього депутатам виявилось замало – систему вирішили модернізувати.  

Тепер систему обслуговуватиме сучасний нетбук, а дані виводитимуться й на два додаткові LED-телевізори SAMSUNG PS51E451A2WXUA діагоналлю 51 дюйм. Цікаво, що задекларована в рахунку вартість одного телевізора 6494 гривні, тоді як у Інтернет-магазинах такий телевізор коштує 6900-7100 гривень.

Розміщені нові плазми будуть на бокових стінах сесійної зали. А зміни торкнуться і мережевого обладання на загальну суму майже 29 тисяч гривень.

Тим часом депутати Рівнеради досі не можуть прийняти зміни до регламенту та формалізувати голосування за допомогою системи "Рада". На останній сесії каменем спотикання стало поіменне голосування. Деякі депутати були проти цього, а секретар ради Андрій Грещук навіть заявив, що депутатам погрожують через результати голосування. 

Схема розміщення екранів

Натисніть на зображення, щоб збільшити. 

Кошторис нових змін системи для голосування.

Рахунок на монтажні системи. 

Коментарі

Каждому дупутату жипиэс навигатор в жопу. А экран повесить в центре на майдане чтобы все видели чем они занимаются , с кем, и за чьи деньги!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.