На Рівненщині "зрубають" грошенят біля доріг

Служба автомобільних доріг у Рівненській області за результатами тендеру уклала угоду з ПП «Волиньінвестбуд» на експлуатаційне утримання автомобільних доріг вартістю 2,96 млн грн. Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Йдеться про ліквідацію порослі та дерев у смузі відводу. Загалом планують вирубати 37,50 тис дерев уздовж шести доріг – міжнародних, національних та регіональних.

Фірму «Волиньінвестбуд» зареєстровано на Олександра Федіка, статутний фонд компанії складає 10 тис грн. Згідно з даними «ВДЗ», єдиний тендер, який до цього вигравала фірма, – це аналогічний підряд на вирубування порослі. Його «Волиньінвестбуд» отримав у грудні минулого року, чи були освоєні ці кошти – невідомо.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері було ПП «Канц-Лідер», співзасноване Анатолієм Родюком та Леокадією Мех. Керує компанією Юрій Мех, котрий також має фірму ТОВ «Приватагробуд». Директором останньої наразі є вищезгаданий Федік. Окрім того у 2012 р. він же очолював ще одну фірму Меха – ТОВ «Інвестор-Техно».

Ключові слова: 

Коментарі

Звісно ж не малозабезпеченим бабусям на палення хати. А швидше за все на переробку в "екологічно чисту сировину". З набором усієї таблички Менделєєва, особливо в цьому плані активно втягують важкі метали вищезгадані столітні тополі.

Цікаво, а прибуток від продажу потім тих дерев не перевищить ту суму, яку виділть з бюджету на їх спилювання? Як на мене, треба було взагалі провести конкурс, хто більше заплатить серед приватників, за "освоєння" цього лісу. Чого так кажу, бо я згадав, як минулого року в напрямку Олександрії спилювали і вивозили півстолітні рівні в діаметрі не менше як по пів метра колоди лісовозами... куди?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.