У Рівному начальник ЖКГ отримував зарплатню, як двірник

Завжди намагався уникати розмов про чужі заробітні плати, нехай навіть це стосувалося чиновників, роботу яких оплачую я разом з іншими платниками податків, пише в своєму блозі громадський активіст Сергій Пінчук. Я вважаю, що заробітні плати чиновників в Україні зовсім не відповідають рівню їхньої відповідальності та обсягу завдань, які вони мають вирішувати. Це є однією з причин, чому корупція стала нормою нашого життя у всіх сферах.

Відійти від своїх принципів мене змусила відповідь, яку я отримав сьогодні на свій інформаційний запит про надання штатного розпису працівників ЖЕКів міста. Моєму обуренню соціальною несправедливістю, що панує у визначенні рівня оплат у житлово-комунальній сфері міста Рівне, просто немає меж! 

Насправді, посада начальника управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому не є високооплачуваною. Попередній начальник УЖКГ мав посадовий оклад у розмірі 1476 грн. на місяць. Чи багато у місті знайдеться керівників, які б «за сущі копійки» звалили на свої плечі усю житлово-комунальну галузь міста? Це ж який рівень самопожертви повинна мати людина! 

Але ще більше вражає інший факт: маючи такий невеликий оклад, начальник УЖКГ погоджує контракти із начальниками ЖЕКів з утричі!!! вищою зарплатою – 4500 грн. на місць. Крім того ще надає персональну надбавку 1800 грн./міс. Загалом оплата праці начальника ЖКП – 6300 грн. щомісяця.

Уявіть, наскільки психологічно сильним має бути начальник управління ЖКГ, щоб повністю викладатися на своїй посаді, знаючи, що навіть бухгалтер по заплаті ЖЕКу має удвічі більший оклад! Майже стільки ж як і  начальник управління ЖКГ отримують двірник та прибиральник сміттєпроводів в ЖЕКах.

Так що посада начальника УЖКГ ще довго залишатиметься вакантною. Допоки не настане соціальна справедливість у галузі. Чи не так?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.