Фірташ забезпечить працівників «РівнеАзот» котеджами. ФОТО

 

Найбільший хімічний гігантів Рівненщини продовжує працювати над покращенням соціального забезпечення своїх працівників. Керівництво підприємства переконане, що залучити та втримати висококваліфіковані кадри можна шляхом забезпечення не лише зарплати, але й дозвілля та житла.

За минулий рік практику на ПАТ "РівнеАзот" пройшли 1249 студентів. Термін стажування становить 10-12 місяців. На роботу майже двісті нових працівників.

- Для кожного стажера формується індивідуальний план, - розповідає директор департаменту з управління персоналом Віктор Свідерській. За результатами стажування складає іспити. Також ми паралельно навчаємо спеціалістів за кошти підприємства. Для цього були запрошені викладачі Дніпродзержинського коледжу. Щоб спонукати працівників ми пропонуємо повний соціальний пакет. Варто зазначити, кожен працівник може відпочити в санаторії-профілакторії, що коштує 200 гривень за 18 днів.

ПАТ "РівнеАзот" гарантує своїм працівникам і цікаве дозвілля. Підприємство пропонує різноманітні гуртки в палаці культури "Хімік". Також є футбольна команда.

- Я намагаюсь відразу визначити, чи хоче молодий спеціаліст працювати, чи ні. Я пояснюю, що ми хочемо від нього, розповідаю, що даємо ми та запитую, що він може дати натомість. Все чесно та відкрито. Стараємось забезпечити житлом: спочатку оренда, потім перспектива викупу. Плануємо будувати котеджне містечко на 100-150 будинків. Але, підкреслюю - це не для всіх. Тут треба працювати. Не хочеш, то йди на ринок. Це не легко дається, не всі можуть витримати. Вимоги у нас дуже високі. Проте потім немає розчарувань, - зазначив голова правління ПАТ "РівнеАзот" Михайло Заблуда.

Середня заробітна плата становить 4500 гривень, плюс - оплачується житло. На ПАТ "РівнеАзот" виробничі працівники працюють по 12 годин. І незважаючи на високі вимоги це підприємство своїм місцем роботи обирають не лише фахівці з Рівненщини.

- Я сам з Черкас. В університеті побував на ярмарку вакансій, де, в межах цієї зустрічі, познайомився з представниками ПАТ "РівнеАзот". Ось, наприклад, Черкаський завод ближче знаходиться. Але я обрав «РівнеАзот» тому, що він пропонує більше перспектив, - поділився заступник начальника з технологій цеху аміаку ПАТ "РівнеАзот" Олександр Мошкутело.

Нагадаємо, що у квітні цього року на ПАТ "РівнеАзот" відбулось розширення. Підприємство, яке входить до холдингу OSTCHEM,  побудувало новий склад неконцентрованої азотної кислоти  ємністю 4 тис. м. куб.

Директор департаменту з управління персоналом ПАТ "РвнеАзот" Віктор Свідерській
Голова правління ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда
Заступник начальника з технологій цеху аміаку ПАТ «Рівнеазот» Олександр Мошкутело

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.