У Рівному будують оптовий сільськогосподарський ринок. ФОТО

На Рівненщині триває будівництво оптового сільськогосподарського ринку. Нині на місці майбутнього торгово-логістичного комплексу ведуться підготовчі роботи, одночасно працює понад два десятки одиниць техніки.

За словами директора оптового ринку сільськогосподарської продукції "Шелен" Олександра Левшука, вже за місяць розпочнеться монтаж конструкцій. Вони готові і поки що знаходяться на складах у Києві та Житомирі. Продукцію з нового врожаю сільгоспвиробники Рівненщини зможуть реалізувати тут восени. Першу чергу ринку планували відкрити раніше, однак завадила затяжна зима, розповів Олександр Левшук. Комплекс запрацює наступної весни, запевняє його керівництво.

Будівництво оптового сільськогосподарського ринку на Рівненщині — одне з перших в Україні і реалізується в рамках Національного проекту "Зелені ринки". Він передбачає створення мережі регіональних гуртових продовольчих торгових та логістичних комплексів, на яких зберігатиметься та реалізуватиметься продукція.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, на оптовому ринку сільгоспвиробники зможуть реалізувати увесь асортимент вирощеної та виготовленої продукції – овочі, фрукти, м’ясомолочні вироби, рибу, бакалію, квіти тощо. А поблизу заплановано відкрити автовокзал і торговий центр.

Ключові слова: 

Коментарі

Хто власник? Скільки коштує будова? Хто фінансує? В чому Унікальність інфи???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.