Мер Рівного не може заплатити собі та підлеглим зарплату?

У Рівненській міській раді не платять заробітну плату. Про це на правах анонімності повідомили працівники Рівнеради для сайту чесних новин "ВСЕ". Щоб виплати собі та підлеглим зарплату міський голова Рівного ймовірно братиме кредит в банку.

За словами працівників, це відбувається через заморозку рахунків міськради казначейством. Як вихід із ситуації, як повідомляють наші джерела, міська влада планує взяти кредит для погашення заборгованості. Адже свого часу такий спосіб вирішення ситуації Рівнерада вже практикувала, при чому, успішно. 

До речі, зарплата міського голови Рівного Володимира Хомка торік склала 109,060,81 гривень. А його заступників від 90 517 гривень (найменша) до 125 071 гривні (найбільша). Цікаво, скільки ж коштів доведеться брати у кредит, щоб погасити борги по зарплаті?

До речі, під час розгляду одного з питать на останній сесії обласної ради перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко дорікнув колезі-депутатці та заступнику мера Рівного Галині Кульчинській преміями керівництва міста

- Цьогоріч ви вперше за останні роки спрямували кошти з другого кошика бюджету не на дошкільну і позашкільну освіту, а на преміювання керівництва Рівненської  міської ради, - зауважив пан Юхименко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.