Мер Здолбунова розповів про свою зарплату тільки після "наїзду" прокуратури

Сайт чесних новин «ВСЕ» опублікував ряд оглядів про доходи керівників рівненських міст, районів та обласних очільників. Усі, в кого ми просили прозвітувати громаді про свої торішні зарплати, надали затребувану інформацію. Всі, окрім мерії міста Здолбунів. Отримавши декілька відписок від чиновників ми попрохали втрутитися у цю справу прокуратуру Здолбунівського району.

Не дарма кажуть, що вода камінь точить. А коли Здолбунівська районна прокуратура взялася точити міську владу міста залізничників, останні знайшлися із відповіддю дуже швидко.

Див. також Міський голова Здолбунова крутіший за мера Рівного і губернатора області

Останнім часом із без того до них присутня увага правоохоронців та громадськості. Адже на початку червня, як писали місцеві ЗМІ, заступник мера Здолбунова Олександр Палій, використовуючи свої службові повноваження, незаконно сприяв отриманню приватним підприємцем шести тисяч гривень за нібито надані консультаційні послуги із проведення тендерних процедур. Тоді  на чиновника наклали стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 гривень з конфіскацією неправомірної вигоди. А органами прокуратури ініціювалося питання про звільнення корупціонера із займаної посади.

Див. також Скільки заробляє керівництво Рівненської облради

Так от, минулого тижня автор цих рядків отримав відповідь від Здолбунівської районної прокуратури наступного змісту:

З цього слідує, що районна прокуратура, яка через корупційні дії Олександра Палія цього літа частенько тримає в полі зору Здолбунівську міську раду, звернулася до міських чиновників із вимогою припинити порушувати ще й інформаційне законодавство. Вищезазначена відповідь була отримана автором цих рядків 2 липня, а вже 4-го числа надійшла відповідь від Здолбунівської міської ради із чіткими відповідями на чітко задані меру Здолбунова запитання. Питається, чи треба був цей «цирк», що тягнувся з травня по липень? Відповідь негативна. Сподіваємось, розуміння цього з’явиться і в наших чиновників.

Див. також Скільки заробляє губернатор Рівненщини і його зами

Отож, міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський у 2012 році отримав зарплату, враховуючи  надбавки та премії, у сумі 89 723 гривні. Тобто на місяць в середньому мер отримував 7 477 гривень.

Міський голова Ігор Ольшевський отримав протягом 2012 року наступну премію:

Вищезгаданий заступник міського голови Олександр Палій торік мав зовсім маленьку зарплату  - 74 898 гривень, враховуючи надбавки та премії (в середньому 6 241 гривню на місяць). Тож не дивно, що пан Палій потрапив у поле зору правоохоронців. Адже їсти то хочеться!

Див. також Скільки заробляє керівництво найбільших міст Рівненщини

Заступник міського голови Олександр Палій отримав протягом 2012 року наступну премію:

Отож бачимо, що якщо дуже економити, родини мера Здолбунова та його заступника все ж без шматка хліба не залишаться. А отже тепер громада може бути спокійною за те, що обрані ними керівники  дбатимуть про добробут кожного з них.

Див. також Скільки заробляють голови рівненських РДА та їх заступники. Частина 1

p.s. Після прокурорського стимулювання здолбунівські чиновники прозвітували не лише про свої зарплати. У розпорядження «ВСЕ» було надано штатний розпис Здолбунівської міської ради, де зазначено кількість штатних посад та їх посадовий оклад. Тож зарплату у якому обсязі нараховують працівникам  Здолбунівради, дивіться нижче.

Див. також Скільки заробляють керівники Рівного?

Коментарі

"Радий" за таких "землячків". Досвід державної роботи дає про себе знати

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.