Скільки заробляють начальники рівненських ЖКП. ДОКУМЕНТИ

В Рівному тільки й говорять про незадовільний стан житлово-комунальної галузі. Відомо, що це – проблема всеукраїнського масштабу. Хоча, часткове вирішення проблем у сфері ЖКГ таки залежить напряму від міської влади та очільників місцевих житлово-комунальних підприємств. А, як відомо, для здійснення якісних звершень кожному менеджеру потрібна гідна мотивація. Так вже повелося, що чи не найсильнішою мотиваційною складовою є ніщо інше як фінанси. Від їх обсягу в графі «зарплата», здавалося б, напряму залежать мудрі управлінські рішення та нестандартні менеджерські ходи очільників рівненських жеків. Тож сайт чесних новин «ВСЕ» вирішив з’ясувати чи достатньо заробляють начальники ЖКП м.Рівне, аби якісно виконувати обов’язки капітанів на цих тонучих суднах.

Міська влада Рівного заперечувати проти цього не стала і надала всю затребувану інформацію. Отож, подивимось, чи не бідують часом очільники житлово-комунальних підприємств міста. До вашої уваги зарплати начальників ЖКП Рівного за 2013 рік (січень-червень).

ЖКП «Західне» (вул. Вербова, 20)

Очільник цього відомства Микола Тарасюк має стабільний і звичний для начальників жеків оклад – 4500 гривень. Додаємо ще надбавку у 40%, а це 1800 гривень, і отримуємо суму 6300 гривень. Після того, як держава відрахувала «своє», Микола Михайлович отримував на руки 5162 гривні щомісяця від початку року.

ЖКП «Галицьке» (вул.Відінська, 40а)

У начальника цього жеку депутата Рівнеради Артура Хорхолюка такої завидної стабільності, як у вищезгаданого пана Тарасюка, цьогоріч не спостерігається. Найменше Артур Володимирович  після усіх відрахувань отримав на руки 2564 гривні у березні. Зате вже у квітні й травні в кишені зашелестіло гучніше – по 5892 гривні щомісяця. Середня зарплата «чистими» за півроку становить 4918 гривень. Більш детальний зріз по кожному місяцю дивіться у таблиці нижче.

ЖКП «Покровське» (вул. Гребінки, 8а)

Керівник цього жеку Володимир Поліщук відзвітував про зарплати лише за 5 місяців цього року. Можливо за шостий заробітну платню затримують? З огляду на надану інформацію, в цьому ЖКП таке буває. А в травні Володимир Васильович навіть отримав доплату в обсязі майже 22 гривень «за невчасно виплачену зарплату». Як би там не було, а середньомісячна зарплата «чистими» у пана Поліщука становить 5420 гривень

ЖКП «Промислове» (вул. Будівельників,1)

Бачимо, що начальник цього жеку Микола Полюхович преміями себе особливо не балує. Хоч і не ображає. Найменша зарплата в нього була у період новорічно-різдвяних свят – 2253 гривні. Проте вже наступного місяця Микола Павлович поповнив сімейний бюджет на 6225 гривень - найбільш прибутковий місяць за перше півріччя. Середня зарплата начальника становить  4569 гривень на місяць.

ЖКП «Сонячне» (вул. Вербова,10)

У «Сонячному» все більш-менш стабільно. Його керівник Ярослав Сахнюк у першому кварталі мав оклад 4500 гривень, у другому – 5200 гривень.  Персональні надбавки становили 1800 та 2080 гривень відповідно. Тож після всіх відрахувань Ярослав Олександрович у першому півріччі в середньому отримував 5495 гривень на місяць. А якщо тенденція другого кварталу збережеться й у третьому, то начальник ЖКП «Сонячне» отримуватиме 5892 гривні на місяць.

ЖКП «Перспективне» (вул. Будівельників,1)

Непогані фінансові перспективи спостерігаються й у керівника житлово-комунального підприємства «Перспективне» Олександра Рукіна. Він щомісяця отримує заробітну платну в обсязі більш як п’ять тисяч гривень. Середня сума доходу Олександра Михайловича за шість місяців 2013 року складає 5482 гривні. Що майже на тисячу гривень більше аніж у його сусіда по території – начальника ЖКП «Промислове», яке також прописане на вулиці Будівельників,1.

Отже ми бачимо, що керівники  житлово-комунальних підприємств Рівного отримують в середньому 4500-5500 гривень на місяць. Як для провінційного західноукраїнського містечка – суми не найгірші. Але чи достатньо їх для ефективної роботи? 

Ключові слова: 

Коментарі

Смішно, кого цим здивуєш, Ви хочте сказать це багато????? Якщо Ви думаєте, що це велика зарплата, то давайте порівняєм зарплату міського голови, депутатів Верховної ради, надбавки, та зрештую Ваш місячний дохід, хоча він напевно меньший і за того Ви так стрімко оцінюєте зарплати других людей!!!!!!!

Ну і до чого ця інформація???? Порадіти за них чи пожаліти їх?)) Краще б зробили порівняльний аналіз з іншими містами, а ще краще з нашими народними обранцями))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.