У Рівному може подорожчати проїзд у маршрутках?

Рівненські перевізники можуть підхопити хвилю невдоволення маршрутників України. Вже в кількох великих містах перевізники погрожують самотужки підняти вартість проїзду. Навіть якщо для цього доведеться плати ПДВ. Чи можливий такий розвиток подій і чи подорожчає проїзд у Рівному з`ясовував сайт "ВСЕ".

 

Перспективу підвищення вартості проїзду в маршрутках на громадське обговорення виніс друг сайту "ВСЕ" в Facebook, мер міста Суми Геннадій Мінаєв. Очільник Сум повідомив, що перевізники хочуть без дозволу влади підвищити вартість проїзду у міських маршрутках.

- Сьогодні приходила значна делегація перевізників. У розгляді питання про погодження тарифу (вартості проїзду) в «маршрутних таксі» на засіданнях виконкому в липні і серпні з якої б то не було ціною - 3,00 грн., 2,50 грн., ... - Відмовив.

У відповідь на мою відповідь сказали, що тариф (вартості проїзду) встановлять самостійно приблизно з 22 липня 2013 року. Що найцікавіше або найприкріше (кому як), що зробити вони це можуть зовсім в рамках правового поля, як кажуть, в суворій відповідності з вимогами нині чинного законодавства. Перевізники просто реєструються платниками ПДВ і все ... Узгодження виконкому їм не потрібно.

Втім, встановивши тариф у 3,00 грн., Вони реально будуть отримувати 2,50 грн., Так як 0,50 грн. становитиме той же ПДВ. Правда, потрібно дивитися структуру валових доходів і витрат, підкріплених в їх витратах операціями з ПДВ. Але то діло вже таке ... бухгалтерське, - написав на своїй сторінці у Facebook мер міста Суми Геннадій Минаев.

А 16 липня на сайті Всеукраїнської асоцiацiї автомобiльних перевiзникiв зявилась інформація про те, що приватні перевізники мають намір самостійно підвищити тариф на проїзд у маршрутних таксі у Львові із серпня. 

- Влада Львова – мер і депутатський корпус – блокують узгодження нового тарифу, що сприяє розвалу галузі пасажирських перевезень автомобільним транспортом у регіоні”, – сказано в повідомленні.

Перевізники стверджують, що подальша робота із наявного тарифу економічно неможлива. ”Робота пасажирського автомобільного транспорту в режимі “маршрутне таксі” дозволяє застосовувати вільний тариф, – сказано в повідомленні.

Перевізники не уточнюють наскільки буде підвищено вартість проїзду. Також перевізники погрожують обмежити й перевезення пільговиків.

Чи слід очікувати рівнянам підвищення вартості проїзду у міських маршрутках журналіст сайту "ВСЕ" запитала у головного транспортника Рівного.

- Офіційно на сьогоднішній день жодного звернення від перевізників, які працюють на міських маршрутах до управління транспорту щодо тарифів не надходило. Перевізники  працюють на різних системах оподаткування. Дев’ять підприємств - на загальній системі оподаткування. 113 приватних перевізників - на спрощеній системі, - повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Рівного Віталій Миронюк.

Віталій Миронюк сказав, що інформації про заяви перевізників міста Суми та Львів у нього немає, адже він перебуває у відпустці. 

У податковій Рівного заява перевізників міста Суми здивувала.

- Якщо підприємець платник ПДВ, то це передбачає сплату податку на додану вартість і відповідно його відшкодування. Причому тут підвищення тарифів до ПДВ? Це абсолютно різні, скажімо так, законодавчі акти, - повідомила начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз’яснювальної роботи ДПІ у м.Рівне Ірина Матвійчук.

У податковій пообіцяли підготувати більш детальну відповідь, щодо можливості підвищення вартості проїзду вже завтра. Тож невдовзі читайте продовження теми.

Коментарі

А вони не офігіли??? Тут спробуй роботу знайди, якої лише на їжу вистачає. Проїзд по місту також становить добрячу частину витрат.. А вони вирішили його ще збільшити. Та якби маршрутки не були рентабельні - ніхто б не їздив, про це знає кожен. Машини давно вже списувати треба, а вони , певно, на ціну списують амортизацію як з новенької. Ви спочатку прожитковий мінімум доведіть до пуття, а потім корчіть з себе великих економістів. В оборутках і дерибані ви спеціалісти, а як за розум братись і про когось окрім себе і родини подумати - так зась!!!

В топку ці маршрутки, потрібні автобуси

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.