ПАТ "Рівнегаз" розпродадуть частинами

Усі облгази та міськгази України можуть приватизувати до кінця цього року. Кабінет Міністрів України ухвалив відповідне рішення по 39 пакетам газових компаній. Серед них, відповідно, і ПАТ "Рівнегаз".

 

 

 

 

Як повідомляє інтернет-видання "ПолитАрена" з посиланням на главу Фонду державного майна України (ФДМУ) Олександра Рябченко, приватизація може відбутися вже восени, після проведення усіх необхідних процедури.
 

Як зазначив у коментарі сайту "ВСЕ" голова правління ПАТ "Рівнегаз" Петро Дубас, часткова приватизація ПАТ "Рівнегаз", яка  відбулася ще у 1996-2000 роках та закріплення контрольних пакетів акцій за державою в статусі НАК "Нафтогаз України", продемонструвало низьку результативність цього рішення.

- Натомість газорозподільчі компанії, де держава залишилась міноритарним акціонером, демонстрували стабільну і успішну роботу. Таким чином на сьогодні створені передумови для ефективного управління галуззю шляхом приватизації газорозподільчих компаній і приходу до управління більш кваліфікованого менеджменту. В Україні досить успішно функціонують ПАТи, у яких частка державних акцій становить лише 6%. На сьогодні у власності держави перебуває 25% акцій ПАТ "Рівнегаз".

Петро Дубас запевнив, що приватизація не вплине на вартість газопостачання.

- Cтосовно хвилювання населення, що приватизація призведе до здорожчання послуг газопостачання, то, зазначу, що єдину ціну на газ в усій країні встановлює Національна комісія з регулювання енергетики (НКРЕ) і вартість газу не залежить від ціни акції, - зауважив голова правління ПАТ "Рівнегаз".

Коментарі

скоро війна

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.