На Рівненщині жінка після розмови з директором потрапила до лікарні ВІДЕО

Нецензурна лайка, побиття та погрози такий «прояв вимогливості» застосовує  виконувач обов’язків директора «Смигаторф» Ігор Давидов, - про це заявляють працівники підприємства. Захисту, працівники підприємства, вирішили шукати в нардепа Олега Осуховського.

 

Ще 16 липня 2013 року під час зборів трудового колективу державного підприємства "Смигаторф" було одностайно визнано звіт виконувача обов'язків директора підприємства Ігоря Давидова незадовільним. Працівники підприємства висловили недовіру керівникові-рейдеру та висунули свого кандидата на посаду директора. Однак в.о. директора вирішив не віддавати керівництво підприємством. В конфлікт, на боці працівників підприємства,втрутився нардеп від ВО "Свобода" Олег Осуховський зі своїми помічниками.

- Працівники підприємства "Смигаторф" стверджують, що тимчасовий керівник підприємства, не добираючи слів та не стримуючи емоцій, ледь не вдарив літню жінку – інспектора з кадрів ДП "Смигаторф" Раїсу Кононюк. Після "розмови" з так званим "директором" жінка потрапила до лікарні та перебуває там у тяжкому стані під крапельницею. З огляду на ці події, свободівці терміново виїхали в селище Смига Дубернськогорайну, - розповідає прес-секретар Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Вікторія Мамотюк.

Інцидент виник нібито після того, як в.о. директора Ігор Давидов без пояснень відмовився підписати документи, які представила йому інспектор із кадрів, серед яких – заява на відпустку у зв'язку з доглядом за дитиною однієї із працівників підприємства. Раїса Кононюк у присутності двох свідків намагалася скласти акт про те, що директор відмовився підписати документи. Однак очільник заводу кинувся на жінку та вихопив із рук папери, зібгав їх та жбурнув пані Раїсі під ноги, водночас замахнувшись на неї кулаком.

- В.о. директора Ігор Давидов замахнувся на мене кулаком, кричав, обзивав, погрожував фізичною розправою та виганяв із кабінету. Після того, як він замахнувся на мене, я злякалася й мусила тікати, боячись за своє життя та здоров'я, оскільки я лише нещодавно вийшла на роботу після пережитого інсульту. Після всього пережитого мені стало зле, я почала втрачати свідомість, мені покликали медика який терміново мене відправив у лікарню, де було поставлено діагноз "гіпертонічний криз", – розповідає інспектор із кадрів Раїса Кононюк.

Слова жінки підтверджують і інші працівники, які стали свідками такої поведінки в.о. директора. Своєю чергою, Ігор Давидов вважає свої дії правомірними і заявляє, що на колектив не тисне, а його поведінка –це лише "прояв вимогливости".

Нам вдалося поспілкуватися і з в.о. директора «Смигаторф» Ігором Давидовим, директор розповідає, що конфлікт виник після того, як інспектор з кадрів відмовилася усунути недоліки у своїй роботі:

- Вчора я запросив до себе інспектора з кадрів і запитав чи вона підготувала доповідну записку, яку я просив написати. Раїса Євгенівна відповіла: «Ви мене не залякаєте!». Скажіть будь-ласка, навіщо мені її залякувати? У мене є питання по її ділянці роботи. До чого тут «лякання». Сьогодні вона принесла мені своє пояснення, у якому написано, що ніби то вона виконує усі вимоги. Я не заперечую, що виконуються, але питання були поставлені по інших обставинах, а вона не надала відповіді. Раїса Євгенівна привела двох свідків і заявила, що буде складати акт, який засвідчить що явідмовився взяти доповідну записку. Добре, я взяв її пояснення та написав на ньому, що воно не відповідає на поставлене запитання і в лапках повторив питання, поставив дату та підпис. Вона розвернулася і пішла, привела начальника медпункту та бухгалтера із запитанням чому я не підписав заяву про відпустку по догляду за дитиною. Заявила, що буде писати акт із свідками про те, що я відмовляюся підписати відпустку. Я кажу: «Покиньте мій кабінет, ви мені заважаєте працювати», а вона каже: «Я не покину ваш кабінет». Стає переді мною і починає писати. Я встаю із-за стола, беру листок з зминаю його. Я навіть не брав її за руки. Викинув лист. Вона мене схопила двома руками я поворотом кісті вивільнив руку, розвернувся і пішов. Їй ніяких ні легких і ніяких тілесних ушкоджень я не наніс. Я її взагалі не торкався. Що незаконного я зробив? Незаконно вимагати виконання службових обов’язків? - каже керівник піддприємства.

Проте, помічник народного депутата та керівник громадських приймалень ВО "Свобода" Олександр Савчук, стверджує, що після перенесеного раніше інсульту в жінки паралізована уся права сторона. А Ігор Давидов пояснюючи свою агресію, стверджував, що ніби то жінка його сама схопила обома руками, а він лише виривався. Хоча вона не могла цього зробити чисто фізично.

За вказаним фактом потерпіла написала заяву в міліцію, в якій просить захистити її і притягнути горе-керівника до кримінальної відповідальности. А народний депутат Олег Осуховський пообіцяв написати депутатське звернення до Генеральної прокуратури України з вимогою розібратися в ситуації.

Ключові слова: 

Коментарі

А як потрібно захищати, брати вила? Мабуть в нас ще не Сірія.

Це говорить, насамперед, про те, що люди налякані, бояться втратити роботу. Це відбувається при усіх змінах керівництва, тим-більше, коли приходить незнайома людина. Свободівці молодці, вони вірно використали політичні технології - навязали необхідну інформацію у складний момент, що призвело до відсутності аналізу даної інформації. Простими словами, використали момент зміни керівництва, як плацдарм для своїх дій. Тобто, фактично не захищають людей, а лише роздувають ситуацію у всіх можливих ракурсах для власного рейтингу. Ось про що це говорить. Люди не винні, не потрібно їх використовувати.

немає жодної людини яка б утрималася чи проголосувала по іншому.... всі одностайно "проти". Це про щось говорить?

У мене є коменти свідків... просто писати сюди ще і їх - забагато. Повірте вони є... до речі, перегляньте ось це відео. У ньому весь абсолютно колектив ДП "Смигаторф" не боячись директора підносить руку до гори з тим, щоби визнати його звіт незадовільним і зняти його з посади..http://www.youtube.com/watch?v=nWW672N24W8

Щось Свобода дуже бурно взялась за діло -цей випадок мені дещо нагадує.Невже історія знову повторюється (Харківські події січня 2013 року), представник Свободи просто хоче заграбастати завод, простіше сказати-поставити свою людину та відмивати гроші...

Вилами по воді... А свідки? де їх коменти?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.