У Рівному закривають тролейбусні маршрути?

Подальше існування рівненських тролейбусів залишається під питанням. Цього року вже скасували маршрути №4,7 та 8. У місті почали говорити, що можливо найближчим часом зникне і тролейбусний маршрут №1.

 

 

 

Як вже повідомляв сайт "ВСЕ", тролейбусний парк Рівного на межі банкрутства. Підприємство накопичило мільйонні борги, у тому числі по зарплаті. Тролейбусники масово звільняються та шукають кращої долі закордоном.

Читайте: Тролейбуси Рівного: звільнення, бунти, борги, банкрутство

За версією чиновників, є дві причини занепаду комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс". Найбільше нарікають на уряд, який не виплачує компенсацію за перевезення пільговиків.

Другий ворог рівненських тролейбусів – маршрутки. Останні забирають платоспроможних пасажирів, які не хочуть довго чекати на тролейбус. Ну, звісно ж треба подовгу очікувати. Якщо у Рівному ще навесні працювало 59 "рогатих" у робочі дні, а маршруток щодня – 350. Неважко порахувати, який інтервал руху обох видів громадського транспорту. Причому кількість маршрутних таксі не зменшується впродовж кількох років. Натомість міська влада постійно наголошує про свої наміри витіснити з рівненських доріг маршрутки. Проте чомусь це у них не виходить.

Так чи інакше, а міський голова Рівного Володимир Хомко щоразу, коли журналісти запитують про порятунок тролейбусів запевняє, що не має рішення даної проблеми.

Читайте: Хто збагатиться завдяки рівненським тролейбусам?

4 липня, під час засідання Рівнеради зачитали заяву-скаргу працівників тролейбусного парку. Зокрема, йшлося про невиплату зарплат, незгоду з рішенням міської влади підвищити ціни на проїзд у тролейбусах та висловлення недовіри директору КП "Рівнеелектроавтотранс" Степану Загинею. Після оприлюднення заяви, мер Рівного дав розпорядження створити депутатську комісію для перевірки підприємства. Поки що офіційних результатів немає. Хочеться сподіватися, що депутати зроблять свої висновки і відповідно розроблять рекомендації по порятунку тролейбусів до того, як тролейбусний парк визнають банкрутом.

Щодо чуток про закриття тролейбусного маршруту №1, то наразі ця інформація не підтвердилась. Начальник управління транспорту та зв’язку міста Віталій Миронюк повідомив, що у нього немає такої інформації. Щоправда головний транспортник Рівного знаходиться у відпустці. З огляду на це можна припустити, що він просто ще не знає про наміри керівництва тролейбусного парку. Все ж таки сподіваємось, що це лише чутки.

До речі, вже наступного тижня, 30 липня у Рівному відбудеться конкурс на перевезення маршрутними таксі.

Коментарі

Може, сам пан Загіней не зацікавлений в фективній роботі? Як відомо, кількість тролейбусів на маршруті №1 різко зменшується в час «Пік» (саме тоді, коли люди їдуть з роботи).. Вочевидь це вигідно його сину – власнику маршрутних таксі № 62, що ходять по маршруту тролейбуса №1. Адже не кожний пасажир наважиться чекати на тролейбус цілу годину!

"Другий ворог рівненських тролейбусів – маршрутки. Останні забирають платоспроможних пасажирів, які не хочуть довго чекати на тролейбус."

Ага-ага. А те що в тролейбусі проїзд 1.5, коли в маршрутці 2грн с комфортом і менше чекати, то на біса ви зі своїми тролейбусами "платоспроможним пасажирам" здалися. Хай далі там пенсіонери їздять.

Коли ж той Загиней вже.... не доживуть же тролейбуси до того часу...

Друг розповідав, що в Херсоні реставрують старі тролейбуси, креативно розмальовують і люди їздять із задоволенням. Хоча поряд з тим купляють і нові. Але ж кількість зростає...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.