Які вулиці Рівного відремонтують у 2013 році. СПИСОК

Рівняни постійно скаржаться про якість доріг у місті Рівне та коли відремонтують їхню вулицю. У розпорядження сайту чесних новин «ВСЕ» потрапили документи, де розписана вартість капітального ремонту кожної вулиці в місті. То ж шукайте свою вулицю і вимагайте у міської влади відремонтувати її вчасно. 

Цьогоріч у Рівному капітальний ремонт вже здійснили на вулицях  Степана Бандери, ділянки по вулиці Романа Шухевича, Княгині Ольги, Євгена Коновальця та інші. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, найближчим часом ремонтуватимуть такі вулиці як Соборна, Київська та Гагаріна та інші:

- У 2013 році на ремонт доріг виділено 32 мільйони гривень: 20 мільйонів – з міського бюджету, а 12 мільйонів – субвенції від держави. Але це не рахуючи дворові проїзди, на це виділені інші кошти. Більш за все генеральним підрядником буде «Рівнеавтошляхбуд», - говорить Володимир Хомко.

В 2012 році на капітальний ремонт доріг міста було виділено 5, 303 мільйони гривень за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

На 2013 рік ця сума значно більша. Цьогоріч виділено на капітальний ремонт доріг у місті Рівне 19,747 мільйони гривень за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам та 1,390 мільйони гривень з міського бюджету. Тому заплановано виконати роботи з капітального ремонту доріг на загальну суму 21,137 мільйони гривень.

Ось перелік вулиць, на яких планується провести капітальний ремонт в 2013 році:

Отож рівняни тепер самі можуть перевірити які вулиці з цього списку будуть відремонтовані вкінці року, а які ні.

 

Коментарі

Де ділянка вул. Кн. Володимира між двума мостами?
Де вул. Біла (особливо перед спуском)?

Це не та сама вулиця. Пункт 1 - це від 12 школи до автовокзалу; пункт 7 - від Орлана до перехрестя біля Іоланти.

І тут не можуть без обману...(((

Денис Котюха, гарно підмічено)) і доречі як на рахунок шматка дороги по вул. Чорновола в Новому Дворі (перехрестя біля церкви і магазину приозерний)? хто їздить в сторону Здолбунова - той знає що там просто...........

Дуже подобається нюанс що площа ремонту буде визначена в процесі ремонту, а гроші виділені і розподілені вже))) причому не приблизно а пораховані до гривні))) ще питання - а що можна ремонтувати на Драгоманова і 16 Липня аж на 800 ти гривень? і вибачаюсь але що то за зупинка в районі поліклініки №3 за 471 тис. грн? помоєму це приблизна ціна невеликої одноповерхової дачі)))

А чому не ремонтують Кн. Володимира ? 2 рази в цьому році шось типу латали. Чому не ремонтують капітально ? Це сама жахлива дорога в м.Рівне!

А пункт 1 і пункт 7 це не та сама ділянка дороги???

та пишіть на здоровя, ти не фантазуйте, що видаляють щось

Ніякої свободи слова! Чому коли я пишу негативне про міського голову, сайт витирає???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.