На яких вулицях Рівного залатають ями у 2013 році. СПИСОК

Про стан доріг у Рівному можна дуже багато говорити.  Тема доріг є надзвичайно актуальною і водночас болючою для всього міста. Проте все ж щороку дороги ремонтують та виділяють на це чималі кошти з міського бюджету.

Журналіст сайту чесних новин «ВСЕ» поцікавилась у міськвиконкомі про те, скільки виділено коштів на проведення поточного та ямкового ремонту в Рівному та які саме вулиці планують відремонтувати цьогоріч.

Читайте також: Які вулиці Рівного відремонтують у 2013 році. СПИСОК

- У 2013 році на ремонт доріг виділено 32 мільйони гривень: 20 мільйонів – з міського бюджету, а 12 мільйонів – субвенції від держави. Але це не рахуючи дворові проїзди, на це виділені інші кошти, - говорить Володимир Хомко.

У 2012 році на поточний та ямковий ремонт доріг міста Рівне було передбачено 2,2770 мільйонів гривень в тому числі 2,2233 мільйони гривень за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам та 0,5467 мільйони гривень з міського бюджету.

Читайте також: "Біля будинку заступника мера машини провалюються в яму"

А у 2013 році  на поточний ремонт доріг передбачено 3,3146 мільйони гривень за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам. Проте в зв’язку з неналежним проведенням фінансування ремонтних робіт точний календарний план не надали.

Поточний та ямковий ремонт у 2013 році планується провести на 74-ох вулицях, частина з яких вже відремонтовані:

Отож  побачимо чи залатають в запланований строк всі ями на дорогах та чи буде якісним такий ремонт настільки, що водії перестануть скаржитись на вибоїни на дорогах.

Читайте також: "Як відшкодувати збитки, завдані водіям через поганий стан доріг?"

Коментарі

Да уж!! Сайт стал отстоем....!!! Золотую молодежь больше всего смотрят!! А она не бесконечна...!! О чем дальше писать??? Тема закрывается?? А еще сколько канализаций построят!! А потом сколько аликов с фото! А затем сколько тачек модных.. Это все круто!! А вот зачем и кто - этот бред финансами питает?? Задумайтесь ? Для чего этот бред - сайт чесных новостей? Они то только Хомка и топят и ноль про всех остальных ... Лиц первых региона!! Может напишут декларации многих политиков ..?? Не верьте! Это политический проэкт...И знаем кого! Осторожно же ведут себя!! К власти держащим! Так мочат мелкую рыбешку!!

так це вірно,вчепилися до цих доріг,люди скоро вибори,потрібно всім іти на вибори..а дороги почекають,якщо вибори я виграю обіцяю дороги будуть.

Як не є, хоть ремонтують не то що в часи помаранчів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.