Мер Рівного замість зарплати запропонував тролейбусникам соцопитування

У КП "Рівнеелектроавтотранс" вкрай складна ситуація із виплатою зарплати. Працівники підприємства недоотримали зарплати за червень-травень цього року. Загальна сума боргу – 1,5 мільйона гривень.

 

 

 

Попри чергове підвищення вартості проїзду у тролейбусах Рівного у червні цього року, фінансова ситуація "рогатих" не покращилась. Натомість працівники тролейбусного підприємства висловили недовіру директору КП "Рівнеелектроавтотранс" Степану Загинею та заявили про впевненість, що подорожчання квитків ні до чого хорошого не призведе. До того ж, цього року вже закрили три тролейбусні маршрути та почали говорити про закриття маршруту №1.

ЧИТАТИ: Тролейбуси Рівного: звільнення, бунти, борги, банкрутство

Минулої п’ятниці, 26 липня відбулась зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка та частини депутатів міськради із колективом тролейбусного парку.

- Колектив вирує. Дітей треба до школи, в садочки відправляти, а коштів немає. Міський голова пообіцяв, що впродовж цього тижня буде 300 тисяч гривень з міського бюджету для часткового погашення заборгованості. Обласна адміністрація пообіцяла певну суму грошей з державного бюджету. Держава не виплатила майже 1 мільйон гривень за перевезення пільговиків, - повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Рівного Віталій Миронюк.

ЧИТАТИ: Хто збагатиться завдяки рівненським тролейбусам?

До 2013 року на підприємстві працювало 475 людей. Починаючи із січня звільнилось - 120. З ними провели розрахунки, запевнив Віталій Миронюк.

- Міський голова доручив провести соціологічне опитування працівників підприємства на предмет довіри чи не довіри першому керівнику (Степану Загинею – прим.авт.), - розповідає головний транспортник Рівного. - За його результатами та пропозиціями міський голова, після повернення з відпустки, буде приймати рішення. Яким воно буде – сьогодні ніхто не знає.

Учора, 29 липня 83 тисячі гривень із запланованих 300 надійшли на підприємство і розподілені між працівниками. Таким чином кожен із нині працюючих отримав 137 гривень. Про це повідомив головний інженер КП "Рівнеелектроавтотранс" Анатолій Ткаченко.

Коментарі

Хомко будь-яким чином хоче ухилитися від звільнення Загинея, який несе пряму і особисту відповідальність за стан підприємства, зважаючи на його корупційні дії доведені КРУ і власним бізнесом - прямим конкурентом тролейбусів!

Такої суми хіба на базар по хліб і молоко сходити вистачить. Хомко що -знущається?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.