Губернатор Рівненщини разом з підлеглими проїздив 700 тисяч гривень

У 2012 році губернатор Рівненщини разом з підлеглими проїздили майже 700 тисяч гривень. Однак чиновники прикриваються 115 працівниками адміністрації  і не розкривають, хто ж був найбільшим мандрівником. На кожного клерка припадає майже по 6 тисяч гривень із цієї суми. А як наслідок рядовий держслужбовець витрачає щомісяця на транспорт та відрядження 500 гривень, а щодня 17 гривень. Як вам?

Жителі Рівненщини щодня своєю роботою наповнюють місцеві бюджети. Завдяки цим грошам чиновники отримують зарплати та інші необхідні виплати. Аби краще працювалось, у їхньому розпорядженні автопарк та необхідні кошти на його утримання та використання. Розпочнемо з розходів на відрядження гаранта Рівненщини – голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа. Цікавим виявилось те, що в облдержадміністрації облік витрат на її функціонування в розрізі посадових осіб (а їх є 115), так само, як і в розрізі регіонів, не ведеться.  Чи принамні, офіційно про це розказувати не хочуть.  Забігаючи на перед зазначимо, що в Рівненських обласній та міській радах цей розподіл все ж таки існує. Іншими словами, дізнатись скільки на відрядження витрачає саме Василь Берташ чи Світлана Сад не можливо. Однак можна припустити, що все ж таки левова частка витрат так чи інакше йде на відрядження саме голови Рівненської ОДА та його заступників. Бо на вряд чи спеціаліст відділу розвитку АПК щодня до Києва совається. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробляє губернатор Рівненщини і його зами

Минулого року на організацію та проведення робочих поїздок в межах Рівненської області та поза ними було витрачено в цілому по облдержадміністрації за надані автопослуги 671 280 гривень.

Як зазначили в Рівненській ОДА, з метою виконання функціональних та службових обов'язків зазначеними послугами користувалися різні категорії посадових та службових осіб облдержадміністрації, в тому числі: голова облдержадміністрації, його заступники, керівники структурних підрозділів та їх заступники, спеціалісти різних категорій, та службовці.

Якщо загальну суму витрат на автгопослуги розділити між усіма 115 працівниками РОДА, то вийде, що на кожного із них припадає майже по 6 тисяч гривень із цієї суми. А як наслідок рядовий держслужбовець витрачає щомісяця на транспорт та відрядження 500 гривень, а щодня 17 гривень. Як вам? Автор матеріалу на транспорт щодня витрачає 4-8 гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробляє керівництво Рівненської облради

До того ж, ще є видатки на відрядження. На них у 2012 році в цілому у Рівненській облдержадміністрації витратили 22 000 гривень. Це по 200 гривень на кожного працівника в рік. 

Цьогоріч потреби працівників Рівненської ОДА дещо скромніші. На 2013 рік передбачено видатки в цілому у облдержадміністрації на автопослуги в сумі 480 240 гривень. Однак видатки на відрядження заплановані на 2013 рік зросли і вже становлять 25 000 гривень.

Йовірно зараз чиновники спробують закинути журналістам маніпулювання цифрами, але самі вже погоріли на цьому ж. Як писав у блозі журналіст Юрій Дюг, у 2011 році керівники області ймовірно багато ходили пішки. Адже на відрядження по Рівненській області Василь Берташ та його заступники не витратили з бюджету жодної копійки. А ось виїжджаючи за межі Рівненщини зменшили казну на 9 223,74 гривень. Напевно, того року у нашій області не було на що дивитись. Додамо, що тоді облік витрат вели, як каже суха чиновницька мова, "в розрізі посадових осіб". Тобто могли надати інформацію, скільки витратили на відрядження саме голови та його заступників, а не загалом по Рівненській ОДА.

Сподіваємось, що цих грошей вистачить на те, аби під час відряджень працівники та керівники Рівненської ОДА могли вирішувати важливі для жителів Рівненщини проблеми, а не лише перерізали символічні червоні стрічки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробляють керівники Рівного?

Варто також зазначити, що з цього року керівництву Рівненщини буде комфортніше їздити у відрядження, адже на ремонт доріг області мають витратити понад 100 мільйонів гривень.

Коментарі

якшо він здох, то хто тоді наведе порядок?

Різниця така, якби тобі на рот надавав ющенко, а не тягнибок.
Слав Yкраїні!
Бандера давно здох!

Різниця така, якби він сказав, що ти не калоїд, а гімножер

Сала - Україні!
Бандері сала!

Ну що, малюче, ти з'ясував різницю між поняттями "губернатор" і "голова РОДА"?
Вона така ж велика як яйце страуса і твоє яйце.

СВОБОДА ПРИЙДЕ-ПОВНІ ШТАНИ НАКЛАДЕ.
Ой пробачте-шаровари!

а слово "жидва" можна вживати? бо Олег Ярославович на горі Яворина його вживав.
Сала Україні!
Бандерас прийде - Свободу наведе!

Друзі ,висловлютейся культурніше.

А ти не рівняй губернатора і голову ОДА.

Я не проти коли мене губернаторок називають.

Усі так роблять?
Усі підуть топитися і ти підеш? Грамотний знайшовся!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.