На Рівненщині колишня фірма Дубасів виграла тендер на 16 мільйонів

Фірма "Опорядрембуд" виграла тендер на на реконструкцію поліклініки КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня» під лікувальний корпус. Засновником цієї фірми тривалий час була Тамара Дубас - дружина голови правління "Рівнегаз". А "Опорядрембуд" ось уже третій рік виграє левову частку всіх тендерів, які проводить влада Рівненщини. 

Як повідомили нещодавно "Наші гроші", департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 8 серпня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Фірма Опорядрембуд» на реконструкцію поліклініки КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня» під лікувальний корпус. Вартість угоди склала 15,98 мільйони гривень. Про це повідомляється у «Вісник удержаних закупівель».

Будівельні роботи у лікарні в селищі Володимирець повинні виконати до кінця поточного року. Що саме робитимуть в приміщенні – невідомо, оскільки техзавдання на «ВДЗ» не розміщено.

Тендер провели без відкритого конкурсу – по «закупівлі у одного учасника». Вибір неконкурентної процедури пояснили необхідністю завершити роботи до кінця року через поганий стан будівлі та загрозу її руйнування. Разом з тим, чому для виконання робіт був обраний саме «Опорядрембуд», не пояснюється.

ТОВ "Фірма Опорядрембуд" було створено майже сім років тому. За останні п’ять років фірма "Опорядрембуд" виграла тендерів на 159,63 мільйони гривень. Їх засновником тривалий час була Тамара Дубас – дружина депутата Рівненської облради Петра Дубаса, голови правління вищезгаданого ПАТ «Рівнегаз». За інформацією "Рівне вечірнє" у липні жінка вийшла зі складу засновників цієї будівельної фірми.  Згідно із витягом із Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, у ТзОВ «Фірма Опорядрембуд» станом на 16 липня засновниками є Ірина Максимчук з Березнівського району та Оксана Ляльчук з Рівного. Ймовірно, це зробили після низки скандальних публікацій в ЗМІ, щоб журналісти не могли повязати Дубасів з "Опорядрембудом".

А за інформацією сайту "Наші гроші", ще однією співзасновницею «Опорядрембуду» є Любов Ясельська. Її інша фірма – ТОВ «Теплопроектмонтаж» – найбільше відома тим, що регулярно розігрує будівельні тендери з компаніями співробітників «Рівнегазу», а саме «Рівнеагроспецмонтажем» (до складу власників входить Петро Торгун – заступник Петра Дубаса по ПАТ «Рівнегаз»)  і МПП «Трансформатор» (засновники Лариса та Олександр Климчуки, останній відомий як головний інженер Здолбунівського управління по експлуатації газового господарства «Рівнегазу»). Разом ці три компанії уже розіграли цього року два конкурси на будівництво газопроводів – на 15,85 мільйони гривень і на 29,22 мільйони гривень.  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.