Поїздки керівництва Рівненської облради обійшлись в мільйон гривень

20 тисяч кілометрів квадратних – територія Рівненської області, інтереси населення якої представляє обласна рада. Аби дізнатись, що ж непокоїть жителів 16 районів Рівненщини політикам треба час від часу залишати свої комфортні кабінети і вирушати непроїзними дорогами до свого електорату.

 

 

Однак, як свідчить офіційна інформація більшість грошей на відрядження керівництво Рівненської обласної ради витрачає на поїздки за межі області. На відрядження у 2012 році за межами області з бюджету витратили майже 10 тисяч гривень. Голові обласної ради Юрію Кічатому "перепало" 6 тисяч 599 гривень. Першому заступнику Михайлу Кривку та заступнику голови Олександру Чуприні – 1 380 та 1219 гривень відповідно.

Цього року покидаючи Рівненську область з робочими поїздками зазначені особи на трьох разом отримали лише 5 000 гривень. Із них пан Кічатий витратив 2 000, а його заступники - по 1 500 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Губернатор Рівненщини разом з підлеглими проїздив 700 тисяч гривень

Що стосується коштів на організацію та проведення робочих поїздок в межах Рівненської області голови облради та його заступників, то тут цифри дещо скромніші. На відрядження у 2012 році усі троє отримали 390 гривень. Юрій Кічатий прогуляв на відрядження 270 гривень, його заступники – по 60 гривень кожен.

Відповідно до договору Рівненська обласна рада орендує автомобілі в КП "Автобаза". У 2012 році облрадою було сплачено даному підприємству 607 619 гривень. Найбільше "виїздило" з бюджету авто голови облради – 244 715 гривень. За автомобіль Михайла Кривка заплатили 201 108 гривень, залізний кінь Олександра Чуприни обійшовся платникам податків у 161 794 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мера Рівного зробили не виїзним?

Цьогоріч Рівненською обласною радою за послуги КП "Автобаза" було сплачено 337 041 гривень. Із них 117 562 - за автомобіль голови обласної ради. Його заступники отримали на свій службовий транспорт трохи більше 100 тисяч гривень кожен.

Цей рік виявився більш насиченим на відрядження, роз’їжджаючи у робочих справах по Рівненщині голова облради витратив 400 гривень. Суттєво менше з бюджету на відрядні дісталось звичайно ж заступникам – всього по 90 гривень.

Отож, додавши усі витрати на утримання службового транспорту та відрядження керівництва Рівненської облради отримали зменшення бюджету на 959 828, або близько 120 тисяч доларів.

Коментарі

I ce tilki na poizdki 120 000 $ !!!!!!! A she premii, vuplatu na ozdorovlennja i t.d. i tak dali. A sho korusnogo vonu zrobulu dlja oblasti ?????? To dlja chogo narody ytrumyvatu tak bagato parazutiv ????? Adzhe b"ydzhetni groshi - ce narodni. A za lyudey vonu ne dymayt !!!!!

І це при тому , що добові всього 30 грн....отож, кепувники тільки те роблять, що катаються ((((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.