Мера Рівного зробили не виїзним?

Керівник Рівного Володимир Хомко змушений до кінця року не виїжджати із Рівного. Свою відпустку він вже відгуляв, а ось на відрядження мера, на відміну від керівництва Рівненської області, цьогоріч витрати з бюджету не заплановані. Однак така прикрість не зупинить міського голову.

 

Мер Рівного Володимир Хомко вже двічі цього року брав відпустку. Першого разу він відвозив свою молодшу доньку Іванну у Париж на літак, а нещодавно їздив на відпочинок у Хорватію. Можливо, більше до кінця року керівник Рівного не покидатиме межі Рівненської області і увесь свій час присвятить роботі на благо міста. Хіба що втретє відправиться у відпустку.

Припущення грунтується на тому, що робочі поїздки голови Рівненської міської ради в межах області та поза ними цьогоріч не планувались. А й звісно, що там робити? Про проблеми області під час відряджень дізнається керівництво Рівненської ОДА та облради. Що ж до виїздів за межі Рівненщини, то про ситуацію, наприклад, на комунальних підприємствах інших міст можна дізнатись по телефону. Тролейбуси цьогоріч для Рівного, навряд чи, купуватимуть, тож і їздити дивитись на них у інші міста не треба. Натомість, можна очікувати у Рівному велику кількість колег Володимира Хомка з інших міст, які приїжджатимуть подивитись на сміттєпереробний завод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поїздки керівництва Рівненської облради обійшлись в мільйон гривень

Для прикладу, у 2012 році голова Рівненської міської ради в межах Рівненської області провів дві робочі поїздки. На ці відрядження з бюджету витратили 165 гривень. Із них на бензин пішло 105 гривень, добові коштували 60 гривень.

Імовірно, найбільше інноваційних проектів, які можна реалізувати у Рівному варто шукати саме за межами області. Про це свідчить кількість робочих поїздок Володимира Хомка минулого року поза межі Рівненщини. А їх було 14. Щоб подивитись на досягнення керівників інших українських міст, рівненський мер витратив майже шість тисяч бюджетних гривень. Найбільше грошей пішло на бензин - 3948 гривень, добові склали 570 гривень, білети - 418 гривень, а проживання  - 1000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Губернатор Рівненщини разом з підлеглими проїздив 700 тисяч гривень

Сам мер Рівного про відсутність грошей на свої відрядження не знає. Під час останнього засідання міськвиконкому, журналіст сайту "ВСЕ" попросив Володимира Хомка прокоментувати відповідь на запит щодо його відряджень. 

- Я сам не знаю скільки. Останні два рази я їздив у відрядження на своєму автомобілі. Їздив у Польщу у відрядження і ніяких компенсацій не брав. До кінця року я точно буду їздити у відрядження, як мінімум у Київ. Я не готовий до цього питання, бо навіть не знав, що у мене немає коштів. Мене це мало хвилює. Машина кожен день приїждає, - сміючись відповів керівник міста.

Незважаючи на те, що цьогоріч Володимир Хомко став, так би мовити, невиїзним за межі міста та області, виконувати свої обов'язки міського голови йому стало набагато зручніше. Тепер, аби побачити проблеми міста на власні очі, мер Рівного, як й інша частина щасливців їздитиме відремонтованою дорогою вулиці Соборна

До речі, у квітні цього року вже відремонували проїжджу частину вулиці Поповича, якою щодня їздить на роботу головний рівненський господарник.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.