Підлеглі мера Рівного заробляють як керівники районів

Сайт чесних новин «ВСЕ» вирішив з’ясувати, якою мотивацією керуються топ-менеджери рівненських управлінь, окрім «чарівних пенделів» від міського голови Володимира Хомка. Пропонуємо вашій увазі серію матеріалів про серйозну мотиваційну складову у роботі на благо міста - зарплати начальників управлінь м.Рівне.

Отож, «головний бухгалтер» Рівного – начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга на наш інформаційний запит повідомив, що згідно відповідної постанови Кабміну отримує посадовий оклад начальника управління в сумі 1476 гривень. Окрім того, надбавка за ранг посадової особи складає 90 гривень, а надбавка за вислугу років – 30 відсотків від суми окладу і попередньої надбавки. І це ще не все: до зарплати слід додати й 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і вислугу років та премію обсягом також до 50% від посадового окладу.

Віктор Шульга

Читач, напевно, скаже: «Та чого ви голову морочите, просто скажіть яка зарплата у цього начальника!». Відразу відповідаю – ми б раді. Але пан Шульга, на відміну від начальників інших управлінь, конкретні цифри приховав не надав, а повідомив лише про схему нарахування своєї зарплати, залишивши читачам простір для фантазій та власних розрахунків. Відповідно до розрахунків "ВСЕ" за вищеописаною схемою, зарплата цього добродія мала би становити не менше 3792 гривень на місяць.

А тим часом начальник управління економіки міста Микола Кирея розповів, скільки отримував заробітної плати упродовж минулого року.

Бачимо, що середньорічна зарплата становила близько  чотирьох тисячі гривень. Найбільше бідував пан Кирея торік у листопаді, проте вже у грудні отримав подвійну зарплату, що, мабуть, стало непоганим гостинцем напередодні новорічно-різдвяної ялинки. Обсяг зарплат начальника управління економіки міста помісячно – дивіться нижче на копії відповіді на інформаційний запит.

Куди гучніше шурхотіло в кишені у тепер вже екс-начальника управління житлово-комунального господарства м.Рівне Івана Геми.

Торік опальний керівник ЖКГ міста упродовж року заробив 62 075 гривень, тобто трохи більш як по п’ять тисяч гривень щомісяця. Приблизно такою ж є зарплата голів деяких райдержадміністрацій Рівненської області. Судячи з помісячного звіту, у лютому 2012 року очільник найпроблемнішої галузі міста працював геть кепсько, тож отримав зарплату у сумі 2 907 гривень. Проте вже у серпні, жовтні та грудні він не на жарт взявся покращувати житлово-комунальну галузь міста, про що свідчать відповідні зарплати.

Див. також Скільки заробляють начальники рівненських ЖКП. ДОКУМЕНТИ

Для порівняння у компанію першої четвірки управлінь ми включили до огляду таке собі управління з питань надзвичайних ситуацій. На перший погляд, здавалося б, ключову роль в житті міста воно не грає. Тим не менш, його начальник Василь Росовський фінансовий стимул отримує всього лиш трішки менший аніж очільник житлово-комунальної галузі і більший за начальника управління економіки міста. Можливо, за вислугою років чи просто за старанність?

Скільки торік заробив пан Росовський, дивіться нижче.

Див. також Скільки заробляють керівники Рівного?

У наступному огляді ми поглянемо скільки заробляють начальники управління земельних відносин, управління капітального будівництва, управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій та управління комунальною власністю.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.