Заступники мера Рівного їздять у відрядження за власний кошт?

Відрядження чиновників - невід'ємна складова їхньої роботи. Вважається, що під час робочих поїздок можна отримати неоціненний досвід та, як кажуть, на людей подивитись і себе показати. Заступники мера Рівного також не втомлюються роз'їжджати по іншим містам, аби на власні очі побачити досягнення своїх колег. Щоправда, пересічні громадяни дещо критично ставляться до чиновницьких подорожей, за які потрібно платити з бюджету.

Сайт "ВСЕ" вже писав про те, скільки грошей платників податків витрачають на відрядження керівництва Рівненської обласної ради, облдержадміністрації та міського голови Рівного. Цього разу ми приділили увагу заступникам Володимира Хомка.

Відомості, які журналіст сайту "ВСЕ" отримала у відповідь на інформаційний запит дещо суперечливі. Аби читачі самі зрозуміли про що йдеться, ми подаємо майже повний текст листа від Рівненського міськвиконкому.

"На Ваш запит виконавчий комітет Рівненської міської ради повідомляє, що у межах Рівненської області робочі поїздки у 2012 році не здійснювались, на 2013 рік не планувались.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Мера Рівного зробили не виїзним?

У 2012 році було витрачено коштів на відрядження заступників міського голови за межі Рівненської області - 570 грн., із них:

Сергій Васильчук використав на бензин - 2514 грн, на добові - 210 грн.; Андрій Філін не витрачав коштів; Галина Кульчинська використала на бензин - 2831 грн., на добові - 270грн; Олексій Хмилецький використав бензин на - 3680 грн., на добові - 120грн. На оренду автомобіля для робочих поїздок кошти не витрачались.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поїздки керівництва Рівненської облради обійшлись в мільйон гривень

Додавши усі зазначені витрати у нас вийшла сума у 9625 гривень на усіх заступників мера Рівного. Щоправда, уважний читач сайту "ВСЕ" відразу помітить певну невідповідність між двома загальними сумами. На початку відповіді виконкому зазначено "У 2012 році було витрачено коштів на відрядження заступників міського голови за межі Рівненської області - 570 грн., із них:...". Не зрозуміло чому у кілька сотень гривень увійшли тисячні витрати на бензин. Можна припустити, що зважаючи на складну фінансову ситуацію у Рівному, закрема, відсутність проплат казначейством керівництво Рівного їздить у відрядження за власний рахунок. І сума у 570 гривень - лише невелика частинка витрат, що сплачуються саме з бюджету. Натомість усі інші витрати, такі як бензин, який у заступників Володимира Хомка потягнув від 2514 до 3680 гривень сплачують самі чиновники. У такому випадку не зрозуміло навіщо вказувати ці власні чиновницькі кошти в офіційній відповіді.

"Кошти на 2013 рік для робочих поїздок за межі Рівненської області заступників міського голови не плануються, а використовуються кошти відповідно до кошторисних призначень на потреби виконкому Рівненської міської ради", - йдеться наприкінці відповіді міськвиконкому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Губернатор Рівненщини разом з підлеглими проїздив 700 тисяч гривень

До речі, мер Рівного Володимир Хомко розповів, що останнім часом їздить у відрядження за власний рахунок і взагалі не знає, скільки грошей передбачено витрачати з бюджету на його робочі поїздки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.