Рівненський нардеп-свободівець налітав на 45 тисяч бюджетних гривень

Під час передвиборчих виступів кандидати в народні депутати, які ще не були у Верховній Раді, часто полюбляють критикувати діючих нардепів. Гнів майбутніх слуг народу направлений на марнотратство тих, хто вже звик до депутатського значка. Кандидати наперебій обіцяють скоротити депутатські зарплати, пільги і витрати. Однак як тільки входять до сесійної зали парламенту – в них відбирає пам’ять. Мабуть пороблено…

 

Вочевидь так сталось і з депутатом від міста Рівне, свободівцем Олегом Осуховським. Не раз доводилось на мітингах і виступах чути від Олега Івановича ганьбу в бік народних депутатів, які розкошують за державний, тобто народний, кошт. Але як стало відомо з відповіді отриманої інтернет-сайтом «Вісті» з апарату Верхоної Ради, Осуховський вже перевищив передбачені кошти на авіаперельоти.

До закінчення року ще чотири місяці, а вже півсотні народних депутатів витратили народних грошей на подорожі літаком більше дозволених 26 800 гривень на рік на одного депутата.

Всього за сім місяців 2013 року народні обранці "налітали" на 6,3 мільйони гривень.

У списку «літунів» під 37-м номером значиться Олег Осуховський. Нардеп з фракції «Свобода» за цей період літа тридцять три (!) рази, що обійшлось бюджету України в 44 912 гривень.

Наразі невідомо куди так часто літав Олег Іванович. Можливо після тяжкої праці у парламенті додому, до рідного Львову. Бо ж Рівненський аеропорт рейсові пасажирські літаки не приймає. А шкода, може тоді б пана Олега можна було б частіше побачити у Рівному, де його обрали нардепом.

Читайте також:

Рівненська «Свобода»: чому виганяють депутатів?

У Рівному за «Народний дім» б’ються нардепи, мер та письменники

Коментарі

Цікаво звичайно скільки тратять наші депутати не з власних заощаджень, краще на благодійництво ці гроші витратили на допомогу хворим дітям.

Хахльов і Кривошеєв рулять! Слава Україні!

Ліміту вони не перевищили, такі правильні... пішки нехай ходить, слуГа народу. Правда ніхто не знає якого чи німецького чи українського...

А чого про приймальню в німеччині нічо тролі горедепа не кажуть? Вона йому там треба за такі гроші?

Гроші то він налітав, але що він зробив коли літав до людей?? Чи справді він літав по справах роботи чи може особистих-на відпочинок, чи подивитися як його бізнес працює??

Працює????? Транжирить бабло народне відкриваючи приймальні дорогущі в Німеччині і літаючи за шалені гроші.

От всі радуються за футболіста. Став депутатом! Що реально допоміг Рівнянам??? Може допоміг якійсь лікарні? Може вибив якісь кошти для Рівного? Може допоміг якомусь дитячому будинку? Є ВІДПОВІДЬ????? звичайно немає тому що їх таких депутатів не пускають на поріг жодного міністерства - це по-перше!!! А по друге де він працював, може очолював якесь потужне підприємство??? Може десь на державній роботі був??? НІ АЛЕЖКА просто грав в футбол в Англії, а потім протягнули до ради де навчили "ПІКАТИ" та роздувати якісь актуальні проблеми. Мені шкода тільки за те, що Рівняни вибирають людей які тільки піз..ть. Для чого брати людину яка немає ніякого життєвого досвіду. Немає уявлення як працювати в колективі, а тим більше його очолювати. Я не прихильник якоїсь конкретної політичної сили, але людину треба обирати ДОСТОЙНУ, а не ту яку Тягнибок взяв під жопу і навчив ораторському мистецтву.... ОБИДНО понимаєш!!!!

А хтось звернув увагу на кількість польотів? Олег здійснив 33 польоти за 44 тис грн, для порівняння Мисик Володимир за такуж кількість польотів витратив майже 81 тис гривників... а Спіріна Ірина яка є комуністом за 21 виліт витратила 52 тис грн. це все вказує на дальність польотів...

Послухайте, як це нічого страшного? Він куди літав? відкривати громадські приймальні в Євросоюзі? (щось дуже малий % бажає повернення додому звідти, як би важко там не працювалось) Чи в справах захисту українського споживача на кордонах митного союзу?(нехай відкриє приймальню в Російській Федерації якшо нічого не боїться)
Є норма, 27000 на рік, а ще тільки 9 місяць. Якшо ти виконуєш і любиш Україну то виконуй закон, чи опозиціонерам прощається? То давайте всім пробачимо, але це гроші платників податку, а не зароблені власною працею... Автомобілем дорога не така й далека та розбита, враховуючи скільки вихідних днів вони мають!

37 це вже й не так високо...Можливо я би ніколи тут не написав би, якби свободівці не підганяли всіх під одну лінійку.У вас всі хто не поділяє ваші вчинки - не з вами.Тоді не зачіпайте наші українські ідеї, дайте щось від себе, окрім основи для чорного піару.Яким ви принижуєте національну ідею, котру ви так сміливо взяли на прапор.P.S."Сміливому" гостю :"Тренуйся" перед дзеркалом...Прізвище роду могу не зачіпай!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.