Рівненські поштарі окрім листів носять до помешкань ковбасу

У Рівненському районі через відділення "Укрпошти" реалізовують Тульчинську ковбасу з порушенням санітарних вимог. Автомобілі поштової компанії не обладнані для перевезення продуктів, а надто ковбаси, яка в непридатних умовах швидко псується. Також працівниці пошти скаржаться, що на їхню вимогу їм відмовляються показувати сертифікат відповідності на цю продукцію. До слова, ковбасу виготовляють аж у Вінницькій області – це 400 кілометрів від Рівного.

Схема наступна: поштарки окрім пенсії приносять у домівки стареньких речі побутового вжитку, а по п’ятницям і ковбасу. Такій допомозі пенсіонери радіють, адже не потрібно далеко йти в магазин. І все було б добре, проте поштарки бояться за здоров’я людей, адже порушуються всі санітарні вимоги. До всього, ковбасу перевозять у відкритих ящиках, тож вони бояться потруїти людей.

Ми звернулися за коментарем до керівника дирекції УДППЗ "Укрпошта" в Рівненській області Валерія Калганова. Варто зазначити, що за словами скаржників, саме його підпис стоїть на документах, які погоджують дозвіл на реалізацію ковбаси.

- Нічого такого не чув. Пенсії - так, розносимо. А що, ми ще й продукти розповсюджуємо? – дивується Валерій Калганов. – Я з’ясую, що там робиться. А де її продають?

- По всій Рівненській області  де є відділення "Укрпошти"...

- Передзвоніть із понеділка.

- Тобто ви не знаєте, що через відділення "Укрпошти" реалізовують ковбасу?

- Я ж кажу, з’ясую, і з неділі поспілкуємось на цю тему, - сухо відрізав пан Калганов.

Точної відповіді наразі ми не отримали. Тож звернулися до Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області. Його начальник, головний державний санітарний лікар Рівненської області Олександр Бялковський зазначив, що донині ніхто із такою скаргою до них не звертався.

- Однозначно повинен бути ізотермічний кузов для перевезення продуктів, що швидко псуються. Їх необхідно перевозити у закритій ємкості, - здивувався пан Бялковський.

Як повідомили сайту "ВСЕ", ковбасу вантажать щоп’ятниці за адресою вул. Привокзальна Площа, 1. Ми намагалися зв’язатися із цим відділенням, проте почувши наше питання перелякані працівники відразу кидають трубку. Тому нам лишається лиш здогадуватися, про те, що насправді коїться у відділеннях "Укрпошти". І що ще там можуть продавати без відома їхнього ж начальства.

Насамкінець ми зателефонували до виробника ковбасних виробів Тульчинського м’ясокомбінату до комерційного директора Олександра Плаксія. Він підтвердив інформацію, що "Укрпошта" справді перевозить їхні ковбасні вироби. Директор розповів про великі плани на майбутнє: незабаром вони хочуть обладнати автомобілі для перевезення ковбаси, усім поштаркам видати скутери та термосумки.

- Можна я спочатку трішки розповів про себе, про договір, про умови, про плани?, - розпочав свою довгу розповідь Олександр Плаксій. – Після того, ви вже приймете своє рішення. І взагалі, якби я приїхав у Рівне, ми б зробили хорошу сенсацію. Розповідаю. Я особисто вже три роки працюю з "Укрпоштою", у нас був окремий договір з кожною областю. Тепер я заключив договір із дирекцією "Укрпошти". Що ми зробили і за що нам пенсіонери дякують? Скоро і по телебаченню це покажуть. Те, що ви мені пояснили, це не правда. Ніхто поштарок не примушує продавати ковбасу. Я забезпечив усі відділення зв’язку "Укрпошти" холодильним обладнанням. Я забезпечую усіх листонош термосумками на яких є логотип пошти та наш. Я забезпечив "Укрпошту" скутерами, щоб листоноші змогли доїхати до тої бабки та довести продукцію. Це ж 40 000 листонош. Я ввів програму, як допомогу пенсіонерам – доставку завжди свіжої ковбаски. У мене трохи було нарікання, я виїзджав особисто. Ви ж розумієте, зараз осінь і люди травляться грибами. Я все контролював особисто. Зараз найняв телебачення, щоб показати, що будемо забезпечувати пенсіонерів тими самими медикаментами. Не один комбінат не буде працювати як я. У мене розроблена вся програма. 

Ми вирішили уточнити у комерційного директора, чи ця програма вже реалізується, чи це лише плани? З'ясувалося, що це лише у планах, а наразі все так, як описано було на початку цього тексту. Окрім того, листоноші кажуть, що ніколи не бачили термосумок. 

- У Рівненській області всі листоноші мають термосумки, - розповідає далі Олександр Плаксій. – Я закупив 25 000 сумок із подвійним дном. Машини зараз ще їздять не обладнані. Ми направляємо усі сертифікати відповідності на "Укрпошту". Я розумію поштарок, вони просто не хочуть продавати. 

Ми ще довго говорили з паном Олександром, про гарні плани на майбутнє. Скоріш за все, багато у їхньому проекті є доброго, аби не одне "але". Поштарки працюють на півставки та отримують близько 400-500 гривень на місяць.  Жінки просто не повинні за ту заробітну платню носити термосумки та іншу продукцію, проте їм погрожують звільненням. Хоча, до речі, ідея - принести пенсію і відразу частину забрати назад.

Тим часом ми очікуємо відповіді від обласного керівника "Укрпошти".

Ключові слова: 

Коментарі

Ви знаєте, листоноші ТИХ МІЗЕРНИХ ДОПЛАТ за реалізацю не хочуть, бо вони на собі совають десятки кілограм, для чого, для товарообороту на пошті. Подумайте логічно з 1500 тисячі грн проданого товару їм додають до зарплати 150 грн.За ці гроші тягути руки і спину!

Офіційна позиція Рівненської дирекції "Укрпошти". Стаття стара і не відповідає реаліям сьогодення. Ковбасою не торгуємо. Є товари народного споживання, за реалізацію яких листоноша отримує доплату до зарплати. З Держбюжету не фінансуємося. Заробляємо свою зарплатню самі!

Ви знаєте не тільки ковбасу продають на Укрпошті, а й багато іншого! Це щей не просто продають а є план і листонош примушують його виконувати! Ось наприклад: у Волинській області до центрального відділення було доставлено товар у якому мав закінчуватися термін придатності. Товару було десь на 17тис. грн. У Луцьку вирішили що це дуже велика сума для списання товару! І тому розділивши товар відіслали по різних відділеннях, при цьому наголосили що термін придатності вже вийшли і реалізувати негайно! Наше керіництво так і робить заставляють листонош продавати ці вафлі, шоколадки та печиво! І звернутись немає до кого, щоб допомогли людям(листоношам).

а при чому тут виборчі поцеси до ковбаски?і гречка?

Знаю, що наша опоБзиція під час виборчих процесів любить ковбаскою свій електорат побалувати , раніше гречкою пуляли, а тепер ковбаска пішла вхід.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.