Скільки заробляють голови рівненських РДА та їх заступники. Частина 3

Сайт чесних новин «ВСЕ» вже писав про те, чи мають кошти на прожиття керівники Рівного та області. Тепер ми з’ясували чи не бідують часом очільники райдержадміністрацій Рівненщини. До вашої уваги серія оглядів зарплат голів РДА та їх заступників.

 

 

Березнівська РДА

Очільник Березнівської РДА Ігор Мельник торік заробив 53 126 гривень.

Премії чоловік не отримував, а от від надбавки у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, не відмовився. Вона склала 3348 гривень.

Перший заступник голови адміністрації Сергій Федоренко у минулому році до «копілки» вкинув 45019 гривень, з яких 700 гривень – премія. До речі, премії в такому обсязі отримати й інші заступники.

Ще один заступник керівника РДА Віктор Партак у 2012 році збагатився на 50 343 гривні. А найменше заробив заступник голови Юрій Мадей – 41 211  гривень.

«У зв’язку з обмеженим фінансування на оплату праці, протягом січня-листопада 2012 року премія працівникам райдержадміністрації не виплачувалась. Премія заступникам голови райдержадміністрації адміністрації нарахована лише у грудні 2012 року.

Надбавка  працівникам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці нараховувалася голові адміністрації щомісячно у розмірі 10 % до посадового окладу. Інших надбавок встановлено не було», - повідомив сайт чесних новин «ВСЕ» перший заступник голови Березнівської РДА Сергій Федоренко.

Корецька РДА

На початку року Корецьку райдержадміністрацію очолив Михайло Волинець, який до цьому був начальником відділу у справах сім'ї та молоді Рівненської ОДА. А торік на цій посаді працював Борис Дицяк.

Отож, попередній голова райдержадміністрації, враховуючи надбавки та премії,  у 2012 році заробив 61 030 гривень.

Також голова двічі на рік отримував премії - у листопаді 1922 гривні, а у грудні – 2327 гривень.

Обсяг заробітної плати у 2012 році заступників голови райдержадміністрації з урахуванням надбавок і премій був наступним.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Карпуша торік заробив 50 481 гривню, враховуючи грудневу премію в обсязі 2300 гривень.

Заступник з соціально-гуманітарних питань Ігор Хоменчук у минулому році збагатився на 50 994 гривні, тобто заробив на 600 гривень більше аніж перший заступник. Також він отримав премію перед новорічно-різдвяними святами в обсязі 2180 гривень.

Заступник з організаційно-кадрових питань, а нині керівник апарату Корецької РДА Вікторія Плисюк у2012 році на займаній посаді отримала 58 493 гривні. Вона також перед святами отримав премію 2180 грн.

А ось заступник Валерій Коваль, який торік відповідав за напрямок з  агропромислового розвитку, отримав річну зарплату в сумі усього 34 331 гривню. Також цей заступник перед Новим ноком залишився без премії.

Див. також Скільки заробляють голови рівненських РДА та їх заступники. Частина 1

Костопільська РДА

Голова цієї райдержадміністрації Сергій Коваль у 2012 році мав заробіток 63 469 гривень, з яких премія склала 5653 гривні (4203 гривень у жовтні та 2320 гривень у грудні).

Сергій Коваль

Перший заступник голови Сергій Бородавко поклав до кишені 63466 гривень, з яких 6629 склала премія.

Інші заступники торік отримали наступні суми: Олександр Садикін – 53 339 гривень, з яких 5791 склала премія.

Станіслав Шульган заробив 58896 гривень, в тому числі премію 4986 гривень.

А заступник голови Костопільської РДА Олександр Середа збагатився всього на 33885 гривень.

Сарненька РДА

Заробітна плата голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука з надбавками і преміями у 2012 році становила 58 098 гривень. Голова адміністрації отримав премію у 2012 році в грудні – 2197 гривень.

Анатолій Остапчук

Обсяг зарплати заступників голови райдержадміністрації, в тому числі надбавки та премії у 2012 році:

Перший заступник голови Олексій Хомич – 55 540 гривень, в т.ч. премія у грудні 2088 гривень.

Заступник голови Тетяна Сухарева  – 56 151 гривню, враховуючи грудневу премію 1978 гривень.

І ще один заступник голови Сарненької РДА Інна Наумович заробила 53 209 гривень, враховуючи таку ж премію, як і в пані Сухаревої.

Див. також Скільки заробив рівненський мільйонер Корилкевич перед втечею в Європу

В останньому дописі із цієї серії ми заглянемо до гаманців голів райдержадміністрацій Рівненського, Здолбунівського, Гощанського та Острозького районів.

Коментарі

хахахахах))) ботик ПРастів образився))) агагааг)

http://www.kostvlada.org/kerivnuctvo.html
таке враження, ніби автор свідомо ігнорує доступні інформджерела та гидує перевіркою інформації....

Коваль Сергій Євстафійович,
голова
Костопільської районної державної адміністрації

Заступники голови райдержадміністрації:
Шульган Станіслав Стахович,
перший заступник голови адміністрації.
Дата призначення: 2010 рік

Беляновська Наталія Миколаївна,
заступник голови адміністрації.
Дата призначення: 2012 рік

Садикін Олександр Федорович,
заступник голови адміністрації.
Дата призначення:28.02.2008

Пастернак Богдан Ілліч,
Керівник апарату райдержадміністрації,
Дата призначення: 30.12.2011

Що ти городиш, тож все правильно

Автор так спішив написати, що і не перечитав перед тим як викласти в інтернет, це все свідчить про низьку профздатність автора,

по костополю не зовсім достовірна інфа, Бородавко заступник Голови райради і не перший, по друге Середа заст. міського голови Костополя, перевіряйте те що пишете...

Як на мене, то нехай громадськість знає про заробітні плати. А то люди думають, що вони в них по 50 тис. грн. в місяць. Президентський закон "Про доступ до публічної інформації" відкрив завісу у діяльності органів державної влади. Якщо не лінива і є бажання - можна написати запит і взнати багато чого.

Питання до автора, мені от цікаво скільки ти заробляєш за свої статті , береш по перерахунку чи готівкою в конвертику?? Напиши статтю як журналісти самі коментують свої статті щоб вони були читабельними і ще напиши за скільки гривників ви згоджується обляти нормальних людей гразю?Дякую наперед за відповідь.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.