Хто "замовив" рівненський ресторан "Ліон"?

У соціальній мережі "Фейсбук" виник конфлікт через скандальний ресторан "Ліон". З’явилося два табори: одні "за", інші "проти" функціонування літнього майданчику на незаконно облаштованій парковій землі. І все би нічого, якби ті, що "за" беззаконня виступали від свого імені не ховаючись за "спинами" інших. Підозра у "несправжності" групи захисників власника ресторану у "Фейсбуці" виникла після подій, описаних нижче…

 

Днями на сторінці підприємця із Зарічного Анатолія Полюховича з’явилося фото із рівненськими активістами та журналістами. Фото  називається: "Знищують підприємця Ліону... Хто замовник???".

Інших активних рівнян, яких не було на фото, автор допису просто відмітив. Фактично усіх рівненських журналістів звинуватили у тому, що вони діють в чиїхось інтересах. Більше того - отримали за це гроші.

Варто нагадати, що пан Полюхович став відомим у Рівному завдяки скандалу навколо власного бізнесу, який виник із Рівненською податковою. Місцеві ЗМІ багато писали про його ситуацію. Автору цих рядків, в силу професійної діяльності, доводилось неодноразово зустрічатись з цим чоловіком. А відтак й знати його характер і особисті якості. Саме тому, в ході суперечки у "Фейсбуці" виникло відчуття, що від імені пастора протистанської церкви, підприємця Анатолія Полюховича пише хтось інший.

Зателефонували до Анатолія Полюховича. Чоловік розповів, що колись йому друзі допомогли зареєструватися у соціальній мережі, але він так і не зміг розібратися у ній, а тому - не користувався.

- Сто відсотків то не я, навіть не вмію там писати, - розповідає Анатолій Полюхович. – Я думаю, що то Сергій Мусевич, але невпевнений. Я колись питав у нього як заходити і користуватися "Фейсбуком", тому він знає мій пароль. Ще жінка знає.

Перш ніж телефонувати до Сергія Мусевича, ми вирішили з’ясувати, що ж це за чоловік і чим він у житті займається. Проте, як виявилося, навіть найближчі люди до пана Мусевича не знають, де він насправді працює. Проте дещо нам все ж розповіли, друзі Сергія просто не знають, як така "професія" називається. Хоча дехто цей фах називає - "рішало".

Офіційно Сергія Мусевича називають представником Головуючого Духовної Ради України в Рівненській області. А сам він, представляється радником Володимира Шушкевича. Щоб стало зрозуміло нашому читачеві, варто зазначити, що Володимир Шушкевич це радник секретаря Ради Національної безпеки і оборони Андрія Клюєва. Тобто Сергій Мусевич радник радника, - розповідають знаючі люди. Це - що стосується біографії.

 Володимир Шушкевич та Сергій Мусевич 

Щодо теми піднятої у цій публікації ми звернулися за коментарем до Сергія Мусевича, адже саме його ім’я назвав пан Полюхович. Дивним було те, що пан Сергій не відразу згадав свого друга. Після нашого запитання виникла кілька секундна пауза, така що виникає, коли людину зловили на "гарячому".

Сергію, це правда, що саме ти пишеш про ресторан "Ліон" від імені Анатолія Полюховича?

– Полюховича?, - здивувався Мусевич. – А хто це такий?

У трубці п’ятнадцяти секундна тиша, ніби Сергій згадує: хто такий Полюхович?

–  А яке я маю відношення до Полюховича? – обурюється Мусевич. –  Як я можу знати його логін і пароль, я його не реєстрував? Слухай, про мене і так вже пишуть ніби я власник "Ліона". Де у мене мав взятися логін і пароль? Було таке, що вони із дружиною сиділи в кафе і просили розібратися із цією мережею. Вони тоді купили новий планшет. Дружина Толіка продиктувала пароль, ми його ввели на планшеті, я показав, що треба натискати і все. Пароль лишився на їхньому планшеті. А що, взагалі сталося? А-а, це про "Ліон"? Там навіть читати не хочу. Ти ж бачиш, що пише Торбіч (журналіст сайту «Четверта влада», - авт.): шахраї, рейдери, злодії. Хто захопив "Ліон"? Та ніхто ту ділянку не захоплював, де ви взяли що хтось її захопив? Що, нехай там краще буде купа сміття як раніше?

Скріншот із приватної переписки

- Чуєш, нас ніхто не слухає зараз? –  Сергій переходить на шепіт. – Ти не сильно з тим "Ліоном" там виступай. Будь розумна. Там не все так просто. Там реальне замовлення проти нього. Не будь наївною дівчинкою.

Після цієї розмови Сергій Мусєвич ще декілька разів телефонував до редакції сайту "ВСЕ" із "доказами" своєї непричетності до ситуації. Насамкінець згадав, що ще й його кум Олег Хижняк, нібито, має доступ до акаунту пана Анатолія, бо допомагав Полюховичу розбиратися із "Фейсбуком". Оскільки Сергій вказав на пана Олега, ми зателефонували Хижняку – власнику кафе "Арка".

- Я б його взагалі розірвав би того Полюховича, для чого він це все пише?, - відразу не зрозумів питання пан Хижняк. - Я вже йому написав у приват, щоб перестав займатися провокаціями.

У ході розмови, пан Олег починає розуміти, що саме його підозрюють у тих "провокаціях", - написанних коментарів від імені Полюховича:

- То мене підозрюють? Не може такого бути, -  виникає пауза, - Кіно… То не я, сто відсотків. До речі, коли Полюхович зареєструвався, то я з ним переписувався у "Фейсбуці" . Значить має доступ. Я не вірю, що він комусь дав логін та пароль. Я у тому участі не приймаю.

До слова, сам Анатолій Полюхович стверджує, що на свою сторінку вже не може зайти. Скоріш за все там змінено пароль.

Разом із тим, псевдо-Полюхович вже видалив провокативну публікацію із коментарями про проплачених журналістів. Проте у нас є скриншоти.

Підприємець Олег Хижняк із представником Головуючого Духовної Ради України в Рівненській області Сергієм Мусевичем

Звісно, мовчати у цій ситуації не можна, адже нас, журналістів звинувачують у продажності. До редакції сайту "ВСЕ" написала відома у Рівному журналістка Світлана Сирота. У листі, зокрема, йдеться:

«Мені, як журналісту і редактору, прикро, що намагаються дискредитувати і нівелювати зародки громадянського суспільства, котрі «пробиваються» у Рівному. Навколо проблеми самозахоплення землі нині об’єдналися люди, зовсім різні за політичними поглядами, віросповіданням, віком, статтю, які до цього були навіть мало знайомі між собою. А дехто з нас був і лишається донині відвертими опонентами, але з інших питань. Тому, говорити про якесь замовлення – просто нонсенс, ті, хто це стверджує, просто не усвідомлюють, що не все в цьому світі продається і купується.

Щодо «купи сміття» в парку , про яке так палко розповідають так звані захисники «Ліона» та  підприємців, які ніби то наводять порядок в місті за свої кошти - це взагалі відвертий цинізм! Гадаю, кожному з жителів Рівного відомо: попри те, що в парку ім.Т.Шевченка багато років існують проблеми з матеріальною базою, до честі керівників парку і міських комунальників - там завжди було чисто і охайно. А твердження про те, що біля «Ліону» раніше була купа сміття – звичайна брехня з метою виправдати непорядного підприємця.

Нагадаю або повідомлю всім зацікавленим: щодо земельної ділянки парку площею в 0,05 га, на якій власники ресторану «Ліон» незаконно зробили власний літній майданчик, існує рішення Господарського суду Рівненської області від 23 серпня 2011 року, яке не було оскаржене та є чинним і яке зобов’язує власників ресторану «Ліон» повернути цю землю громаді Рівного. Однак фактичний власник ресторану, депутат Березнівської районної ради від Партії регіонів Анатолій Онищук всіляко приховує свою причетність до закладу, натомість постійно перереєстровуючи юридичні особи, котрі володіють рестораном, на підставних осіб та перепродуючи заклад. Навіть на сьогодні за адресою ресторану «Ліон» - м.Рівне, вул. Соборна 11-Б зареєестровані 2 юридичні особи зі схожими назвами: ТзОВ «Ліоніс», яке наразі є фактичним власником ресторану, однак уже перебуває в стадії ліквідації (отже, незабаром в ресторану «Ліон» знову зміниться власник, вчетверте за 2 останні роки), а також ТзОВ «Фірма «Ліоніс», в якому відповідальною особою є найімовірніше підставна особа - футболіст ФК «Малинськ» Березнівського району Олександр Мичко. Зауважу, що президентом цього футбольного клубу є брат фактичного власника «Ліону» Григорій Онищук, а сам власник ресторану Анатолій Онищук – також футболіст ФК «Малинськ».

Наостанок звертаюся до всіх, хто сьогодні розповідає учасникам Громадського руху «Захистимо Рівне!» якою має бути громадянська позиція і що в Рівному потребує більшої уваги, аніж самозахоплення землі «Ліоном». Якщо ви бачите такі проблеми – об’єднуйтеся і вирішуйте їх, як це робимо ми. А наш громадський рух на «Ліоні» зупинятися не буде, це наше принципове колегіальне рішення. В місті ще справді багато проблем, котрі потребують нашої уваги. Насамперед ми зараз активно працюємо над тим, щоб Рівнерада не приймала рішення щодо сумнозвісного «садового депутатського кооперативу», доки в місті не буде прозорого механізму виділення земельних ділянок. Маємо конкретні пропозиції з цього приводу, які надали депутатам  Рівнеради. Не менш важливе питання, яке й породжує корупційні схеми в місті – закритість голосування міської ради. Ми вимагаємо в депутатів  затвердити в регламенті відкрите поіменне голосування як пріоритетне для Рівнеради. З цього приводу ми вже збиралися на круглий стіл з представниками депутатського корпусу, громади та ЗМІ. А цього четверга наші представники виступлять на засіданні сесії Рівнеради і вимагатимуть прийняти рішення».

Ми переконані, що наш читач розумний і сам здатен розібратись і відрізнити правду від брехні. А сайт "ВСЕ" й надалі інформуватиме про події навколо ресторану "Ліон", міської землі і не тільки...

Коментарі

правильно ! нехай той ліон знесуть взагалі! Краще хай обширяні наркомани валяються, алкоголіки з бомжами палатки ставлять, собачки сруть і т. д. .... це ж краще чим охайні,освітлені вночі альтанки, за якими можна культурно посидіти і ніхто тобі нічого не скаже. Це ж благоустрій парку! Просто когось жаба душить, справжня українська натура,сам негам і нікому не дам.,Шановні ніхто вам безкоштовного благоустрію не дасть,тільки за рахунок таких "ліонів", місто буде розвиватись.

Життя - це те, що люди більше всього прагнуть зберегти і менше всього бережуть.

ЗАКЛИКАЮ громадських активістів, не словом А ДІЛОМ проявляти свідомі життєві позиції http://poryatunok.at.ua/

перечитую кометарі і розумію, що "Как жаль, что те, кто действительно знают как управлять страной и разбираются в политике уже работают таксистами, парикмахерами и..." очевидно, громадськими активістами;)))

Ні, я як мої батьки, десятки, сотні (тисячі!!!) інших українців просто голосував на минулих виборах за ВО "Свобода". Я їм повірив - саме тому я їм віддав свій голос. На жаль зараз я бачу, що мене як і десятки, сотні (тисячі!!!) інших українців знову підло обманули!!! Не вірю я більше в балачки про партіотизм, відданість народу, державі! Це просто гасла - пусті і підлі! А ВО"Свобода" насправді не що інше як нові-старі "любі друзі" , за яких у 2004-2005 роках люди мерзли на Майданах для того щоб ті потім грілись на Корсіках та лікувались в Баден-Баденах! Так що шановний IP 91.209.118.4! охолоньте, розирніться навколо, подивіться, можливо, на Ваших побратимів??? - невже це дійсно ті хто за неньку-Україну "душу і тіло положать"? Не впевнений.... А щодо публікацій - на вихідних я поїду до родичів на Рівненщину, разом візьму роздруківку "УП" та копію "Експресу" про Вову "Морду" та Кривецького "Пупса". Хай читають разом із сусідами - вони (тепер уже можу сказати на жаль) теж голосували за "Свободу". Чи Ви вважаєте, що цієї жорсткої правди вони чомусь не мають права знати???

А ти, БОТ , тут політінформатором виступаєш?

До речі про Осуховського. На Укр правді (ось тут http://www.pravda.com.ua/articles/2013/09/25/6998490/) є свіжий матеріальчик про його братика....

я Сергій Мусевич все ж Вам відповім, що я є членом громади "Храм Божої слави" -ти так славиш Бога, крадучи чужі імена,пишучі брехливі пасквілі на журналістів, дюймовочка?

А як Гомон і Солодуха дивиться в очі Лащуку, Молчану, іншим районним свободівцям, котрих продали, як Іуда Ісуса за 30 сріьлястиків! ??? Матір рідну продадуть ура-патріоти.

Тихо ша "патріот" на яку владу ми працювали в 2006 ? Щось я не дуже бачив депутатів від БЮТу в перших рядах на "харківських угодах". Ми рядові "свободівці" вирішували їхати нам чи вдома сидіти. І в перших рядах стояли "Свобода", ПУ, "Тризуб", де БЮТ був ?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.