Рівненські чиновники розповіли про унікальні «фішки» реконструйованого стадіону «Авангард». ВІДЕО

Аварійний стадіон «Авангард» прийматиме міжнародні змагання. Щоправда, лише після того, як на його реконструкцію знайдуть 200 мільйонів гривень. І хоча таких грошей ще немає, місцеві чиновники вже показали попередній проект реконструкції головної спортивної  споруди Рівненщини та розповіли про його принади та особливості.

Голова Рівненської ОДА Василь Берташ:

- Основна задумка, щоб на стадіоні грали не лише футболісти, а він був задіяний круглий рік. Дякуючи наявному на стадіоні легкоатлетичному манежу, легкоатлетичні змагання зможуть проводити у Рівному навіть взимку. Таких умов в Україні нині просто не існує.

Василь Берташ і Михайло Кривко

Вартість реконструкції спортивної споруди сягне близько 200 мільйонів гривень. По завершенню будівельних робіт стадіон вміщуватиме приблизно 10 900 глядачів. Кошти на його реконструкцію залучатимуться із місцевих та державного бюджетів, а також із кишені приватного інвестора. Принаймні комерційні зони – готель, кафе тощо точно будуватимуть приватники на конкурсній основі. Також невдовзі матиму зустріч із Міністром Фінансів України, який, до речі, є куратором Рівненської області. За попередньою бесідою, він згодний посприяти залученню бюджетних коштів у рівненський стадіон.

Після реконструкції головна споруда Рівненської області упродовж року прийматиме легкоатлетичні змагання. Також у Рівному буде відновлено футбольну дружину. Можливість займатися спортом щоденно отримають понад 1000 молодих людей краю.

Дивитися як виглядатиме 1 черга стадіону "Авангард":

Голова федерації футболу Рівненщини, перший заступник голови Рівненської облради Михайло Кривко:

- Коли ми займалися інвентаризацією стадіону «Авангард» спільно із міською владою, з’ясували, що із 5,6 Га землі, що належать до комплексу нашого стадіону, нині у приватній власності знаходиться лише  74 соток - в тому районі, де колись узимку  заливали лід під каток. Вся інша земля, як і раніше, належить стадіону. Тож право власності на землю не стане перешкодою для реконструкції головної спортивної споруди області.

Дивитися як виглядатиме 2 черга стадіону "Авангард":

Головний архітектор проекту реконструкції стадіону «Авангард» Микола Шолудько:

- Новий «Авангард» буде стадіоном так званої третьої категорії і відповідатиме міжнародним вимогам. Тобто кращі від нього будуть тільки еліт-стадіони, такі як «Донбас-Арена». Але у них є вимога – вмістимість мінімум 30 000 вболівальників. Тож ми претендуємо на той максимум, який можна витиснути із нашого «Авангарду».

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Рівненської ОДА Володимир Гуділін.

- Після реконструкції багатофункціональний стадіон «Авангард» зможе приймати легкоатлетичні змагання міжнародного рівня. У стадіоні передбачені не лише спортивні, а й артистичні роздягальні, для того, щоб проводити там і концертну діяльність.

Про подробиці реконструкції та про усі фішки покращеного стадіону "Авангард" дивіться на відео нижче. Розповідають Володимир Гуділін та Микола Шолудько: 

Більше фото із презентації проекту реконструкції стадіону "Авангард" та проект самої споруди шукайте у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ.

Коментарі

Сьогодні обласна влада говорить про перспективу будівництва, реконструкції чи ремонту соціальних об`єктів коли є чітке бачення шляхів пошуку фінансових ресурсів та ефективно проводить реалізацію цих проектів. Згадаймо нещодавно збудовані в короткі терміни культурно-археологічний центр «Пересопниця» та обласний перенатальний центр. Слів багато не було, сказали і зробили. Тому, якщо голова обласної державної адміністрації Василь Берташ розповів про перспективи "Авангарду" віриться, що скоро це стане рельністю

Як на мене, то головне результат. А стадіон давно потребує змін.

"Благими намірами" цієї влади - вистелений шлях до пекла! Де ще не вкрадеш гроші на вибори як під час будівництва і не потрібно тут заливати про наміри, наміри цієї влади хапать, хапать і хапать !!! Наміри це інвестиції, розвиток високоінтелектуальних виробництв, створення робочих місць, а вже потім соціальні програми та культурно-спортивні заклади!!!!

Окремі люди не можуть, щоб не розкритикувати, навіть хороші ідеї та плани. Зовнішній світ - це відображення внутрішнього!

Правильно! Підтримую!!!

Повністю згідна з попереднім коментатором - критикувати набагато легше, ніж реально щось корисне для людей зробити. А ще я знаю таких, які критикують, проводять акції протесту, пишуть, навіть, на заборах, а потім в перших рядах на цих об'єктах, що побудувала " вража" влада, сидить, проводить свої заходи, разом зі своїми політичними лідерами. Де власна гідність? Де політична послідовність? Василь Берташ не те робить, не так, то зробіть, покажіть, хоч раз людям, на що здатні ви!

Погоджуюсь, критикувати завжди легко, а ідеї втілювати у життя набагато складніше!!! Таке враження складається, що є люди, яким байдуже в якому стані перебуває зараз стадіон. Як тільки з'явився проект реконструкції, відразу розпочалася критика...не розумію такого ставлення. Краяни, давайте подумаємо перш за все за наших дітей, які матимуть можливість займатися спортом у зручних та комфортних умовах, вести здоровий спосіб життя!!!

Шановний пане Юрій,
якщо Вам особисто, як кістка в горлі, стоїть перинатальний, то будьте ласкаві, хоч ра поцікавтесь скількох діток там "витягнули" з того світу, скільком батькам подарували сенс у житті.

Скорочення тих же ФАПів - це частина програми реструктуризації системи охорони здоров'я затвердженої МЕУ та МООЗ. І це лише приклад. Ви Ви інформацію кидаєте шматками, не надаючи повної картини. І я не збираюсь зараз Вам пояснювати, що то неправильно - то Ваша совість і Ваші проблеми.

І не треба тут про те, що я троль чи провладна підстилка - у Вас на все одн аргумент.

Цей проект реконструкції виставлений на обговорення громадськості і в подальшому він буде реалізований. Про це сьогодні йшлося на зустрічі членів громадської Ради при РОДА з керівництвом управління містобудування та архітектури департаменту з питань будівництва та архітектури РОДА.. Буде прийняте рішення ГР про взяття під контроль та допомога втілення тих пропозицій, яки будуть надані до покращення реконструкції.
А владу треба оцінювати не по лозунгах, а по тим справах які вона вже втілила в життя. А чи може хтось навести приклад більш зробленого за трирічний період, чим зроблено цим керівництвом? Напевне таких не знайдеться.
По поводу закриття туберкульозних диспансерів - закрили правильно, питання теж розглядалось на ГР. Але це вже не стосується теми.

Не вигадуй, розсекретили тебе Юро, воно і правда що журналіст з тебе ніякий. А що новобудов і реальної роботи: хто досяг більше ніж провладна партія? правильно - ніхто.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.